Animal Crossing Direct klepe na dveře

Nintendo nám ve svém posledním Directu představilo nadcházející aktualizaci pro hru Animal Crossing: New Leaf s názvem Welcome amiibo. Ta přidává možnost použití amiibo kartiček a amiibo figurek ve hře. Při použití kartiček se zvolené zvířátko objeví ve vašem městě a při použití jiných amiibo figurek dostanete nábytek nebo doplňky inspirované jejich hrami. Co se stane při použití kompatibilních AC amiibo figurek vak ještě není známo.

Možná nám Nintendo všechno odhalí 2. listopadu 2016. Podle japonských oficiálních stránek nás ten den totiž čeká speciální Animal Crossing Direct. Dozvědět bychom se mohli něco víc o použití AC amiibo figurek ve hře, nové sérii padesáti kartiček se zvířátky, které jsme doposud v AC: NL nepotkali, a také o nové edici hry s již předinstalovanou aktualizací, která do obchodů dorazí už 25. listopadu. Samotný update by pak podle všeho měl vyjít 23. listopadu a bude zdarma pro všechny stávající i budoucí majitele základní hry. Také se na to tak těšíte, jako my?

acnlwa_1

2 comments
    1. Myslím, že o moc víc než řekli toho nebude. Každopádně se těším. Doma mám velké množství amiibo postaviček a karet a kromě Animal Crossing amiibo festivalu a designeru nevím co s nima. 😀 Hezky se na ně kouká. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share