Na japonském twitterovém kanálu hry Animal Crossing se objevila informace o nové funkci, kterou hra získá díky aktualizaci, která je plánovaná na podzim tohoto roku. V překladu tato zpráva zní:

Ahoj všichni, oficiální twitterový kanál (japonský) tu je už 4 roky! K oslavě tohoto čtvrtého výročí jsme společně vyrazili do Kjóta, a protože jsme vyfotili fotku, tak Vám ji pošleme!

Mimochodem tato fotky byla vyfocena pomocí funkce “amiibo Camera”! Protože tento podzim bude k dispozici bezplatná aktualizace hry, určitě si také vyfoťte různé fotky!

oslavavkjotu

amiibokamera

Bohužel více informací zpráva neobsahovala, a tak si budeme muset počkat na Animal Crossing Direct, který bude vysílán 2.11.2016 v Japonsku. Myslím, že Evropa se ho dočká ve stejnou dobu nebo jen o několik málo dní později.

Kromě toho, že aktualizace bude pro majitele Animal Crossing New Leaf zdarma, vyjde také nová krabičková verze hry s podtitulem Welcome amiibo, která bude mimo aktualizaci obsahovat jednu amiibo kartu z nové edice. Tato nová verze bude k dostání od 25.11.2016. Milovníci zvířátek se tak mají na co těšit!

Zdroj