Diablo 3 přichází na Nintendo Switch a Overwatch možná taktéž! Na StarCraft 2 však raději nečekejte

Včera vyšel oficiální reveal trailer na Diablo 3: Eternal Collection pro Nintendo Switch. Fanoušci série se mohou těšit nejen na rozšíření Reaper of Souls a balík Rise of the Necromancer, ale také na exkluzivní brnění postavy Ganondorfa ze série The Legend of Zelda. Další skvělou zprávou je možnost hrát hru ve více hráčích na jedné konzoli a to i bez internetu, což jsou funkce, které mi například na verzi pro PC velmi chyběly. Celý reveal trailer si můžete shlédnout níže.

Toto oznámení není až tak nečekané, jelikož v únoru tohoto roku publikoval oficiální twitter Blizzardu video, ve kterém byla žárovka na motiv Diabla zapínána a vypínána (v angličtině jde o hrátku se slovy – switch znamená přepnout). Tehdy však šlo jen o spekulaci, ale je hezké vidět, když se spekulace potvrdí.

Po potvrzení Diabla 3 na Switch se obrátili redaktoři ze stránky Gamespot na developera Peta Stilwella, který na tomto portu pracoval, aby se ho zeptali na pár otázek ohledně dalších možných portů některých velikánů od Blizzardu na tuto konzoli. Z jejich rozhovoru vyplynulo, že je možné udělat port Overwatche na Switch, záleží jen na ochotě developerů Overwatche (Team 4) tento úkol na sebe vzít. Momentálně se však Blizzard soustředí na publikování Diabla 3.

Oproti tomu Starcraft 2 by vyžadoval větší množství práce, jelikož by bylo zapotřebí kompletně předělat spoustu funkcí hry, podobně, jako tomu bylo s portem původního Starcraftu na konzoli Nintendo 64.

Ať dostaneme další porty her od Blizzardu, nebo nikoliv, přítomnost Diabla 3 v knihovně her Switche je skvělým přínosem, na který se můžeme těšit koncem podzimu.

Zdroj

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
12
Share