E3 2017: Jaké hry na Switche nám dala E3

Tak zazvonil zvonec a pomalu je E3 konec. Poslední velkou prezentaci mělo na starosti Nintendo a tak jsme byli dost zvědaví, s čím se vytasí. Nakonec jsme dostali nějaké trailery her o kterých už víme, dále logo Metroid 4 a slib, že se dělá Pokémon na bázi RPG. No a samozřejmě Rocket League. To ale nebylo vše co jsme si mohli vychutnat. Zvu vás na krátký přehled her, která byly oznámeny, nebo o kterých se ví.

Electronic Arts:

FIFA 18 – Ač se tento gigant nikdy nepředal s nabídkou her pro konzole Nintendo, oznámil přeci jen na Switche nový díl fotbalové legendy. Sice bez režimu Journey, ale to přežijeme. Více zde.

Bethesda:

Skyrim – Bethesda nás chce obdarovat několik let starou klasikou Skyrim. Já říkám no a co. Hra je to dobrá a nová konzole potřebuje jakoukoliv hru, jen ať je z čeho vybírat. Nově i s podporou Amiiba, což je super vložka. Více zde.

Ubisoft:

Mario+Rabbids: Kingdome battle – Uf, tento rok mě Ubi velmi mile překvapilo a to hned na začátek své konference. Tato hra vypadá velmi dobře a už se osobně těším, až si ji zkusím. Více zde.

Starlink – Tak tahle hra vypadala přímo skvěle, v té chvíli co běžela upoutávka, jsem zkřížil prsty a doufal, že se objeví i na Switchi. A ano je to tam. Máme se na co těšit. Více zde.

Just Dance 18 – Tohle byla jasňačka, jako že po noci přijde den. Tato taneční hra má po celém světě ohromný úspěch a na konzolích Nintenda se ji vždy dařilo. Více zde.

Docela mě ve finále mrzelo, že neukázali více o připravované hře Monopoly. Beyond Good and Evil 2 měl epický trailer, ale stále doufáme ve vydání i na Switchi. Nebylo zatím ale nic potvrzeno. Mluvilo se před E3 taktéž o hrách Steep a South Park, jenže na oficiálních stránkách nepatří Switch mezi podporované, což je škoda. V neposlední řadě pak můžeme od Ubisoftu očekávat oblíbenou hru Rayman Legends Definitive Edition.

Nintendo:

The Legend of Zelda: Breath of the Wild, DLC pack 2 – Tak Zeldička nám dostane už druhé DLCéčko. No je to správně, poněvadž nikdy není dost této hry.

Rocket League – Toto bylo nejspíš překvápko pro úplně všechny. Oblíbená hra se dostane i na naše konzole. A já si ji třeba zahraji daleko radši, než takovou Fifu.

Pokémon – Mnoho zklamaných fanoušků po Pokémon Direct řvalo, že nějaký Pokkén Tournament nechtějí a ať vydají nové Pokémony. Ano to opravdu Mr. Ishihara slíbil. Mají nést prvky RPG v otevřenám světě. Otázkou jen je, jak brzy to bude.

Kirby – Kirby je zpět přátelé a na konzoli Switch zavítá v roce 2018. Nic více zatím nemáme.

Metroid 4 Prime – Ano tohle bude velký comeback. Na tuhle opěvovanou sérii fanoušci Nintenda slyší a tak až to přijde, bude to velký fičák. Jako u Pokémonů bych se držel zpátky, nejdříve si podle mě hru pořídíme až v roce 2019.

Yoshi – Zelený roztomilý dinosauřík přispěchá i na novou konzoli. Vydání je ale jako u Kirbyho 2018.

Xenoblade Chronicles 2 – Ježiš na tohle se já osobně velmi těším. Pokračování RPGéčka z New 3DS přinese otevřený svět a hezkou grafiku. A pozor, vyjde to už letos.

Fire Emblem: Warriors – Tahle hra vypadá také velmi dobře. Víme o ní už nějakou dobu, ale upoutávku jsme viděli až teď. Sám mám celou sérii moc rád, tak do tohoto dílu nejspíše také půjdu. A dorazí nám ještě do konce roku.

Super Mario Odyssey – Kdo by neznal našeho slavného instalatéra. Mário se ocitne v otevřených světech a game play jsme mohli vidět i v Nintendo Treehouse. Na tento kousek si brousí zoubky nejeden fanoušek. Vyjde na konci roku 2017.

My samozřejmě budeme i nadále sledovat, kde se co špitne aby jsme věděli co pro nás Nintendo chystá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
19
Share