E3 2017: Professor Layton bude muset na Switchi vyřešit novou hádanku!

Professor Layton je velmi oblíbená série point-and-click puzzle her s charismatickým archeologem Hershelem Laytonem, jeho učedníkem Lukem a dalšími veselými postavami. První čtyři díly se objevili pro konzole Nintendo DS a další dva díly pro konzoli 3DS, kde bylo oznámeno, že jde o poslední díly s profesorem Laytonem v hlavní roli. Skutečně se další díl série neplánoval a bylo oznámeno pouze několik spin-off her. Nejnovější hra pro konzole Nintendo 3DS vyjde 20. července a ponese jméno LAYTON’S MYSTERY JOURNEY™ – Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy. Ve hře se objeví profesorova dcera Katrielle, která bude pátrat po svém zmizelém otci.

Na hru se samozřejmě mnoho fanoušků velmi těší, ale tak nějak si také mnoho z nás přeje další díl, pokračování Laytonových dobrodružství, a ano, nejlépe pro konzoli Nintendo Switch. Toto přání není úplně nesplnitelné. Díky rozhovoru s Akihiro Hinem, CEO společnosti LEVEL5, jsme zjistili, že studio má zájem o pokračování, ale nejprve musí vyřešit velký problém… s ovládáním Switche.

Hrál jsem Zeldu, miluji Switch a myslím si, že je to úžasné zařízení. Je tu ale problém s tím, že série Layton využívá dotykové obrazovky a poklepnutí. Když hrajete v handheld módu, je vše v pořádku. Pokud ale konzoli vložíte do docku… zkoušíme vyřešit, jak by to mohlo fungovat. Když to vyřešíme, zvažujeme, že vydáme dalšího Laytona na Nintendo Switch!

Takže nezbývá nic jiného než držet týmu LEVEL5 palce, snad něco vymyslí a profesor Layton se znovu vrátí na scénu!

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
3
Share