Evropský Splatoon 2 šampionát v březnu přivítá i vystoupení Off the Hook

Po měsících intenzivního online a offline barvení byly nejlepší Splatoon 2 týmy z několika Evropských regionů korunovány jako lokální šampioni. Teď přišel čas zaujmout místo na velkém klání o titul mistra Evropy ve Splatoon European Championship, který se koná v rámci Polymangy 31. března ve Švýcarsku. Další informace již brzy.

Kromě sledování těch nejlepších Splatoon 2 týmů z celé Evropy, zažijí návštěvníci Polymangy také speciální virtuální koncert. Pearl a Marina z ikonického popového dua z této hry se objeví na pódiu, aby zazpívaly několik skladeb a doprovodily je těmi nejčerstvějšími tanečními kreacemi za doprovodu živé kapely. Koncert proběhne ještě před začátkem samotného mistrovství.

Nejlepší Splatoon 2 týmy z celé evropy si to rozdají v boji o čest a slávu během mistrovství Evropy ve Švýcarsku 31. března. K vidění bude i koncert, kde se představí Off the Hook. Polymanga se koná v Montreux Music & Convention Centre (2m2c), koncert a turnaj se konají ve Stravinskiho sálu tohoto centra. Další informace již brzy.


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
5
Share