GameCube ovladač pro každého – Super Smash Bros. Ultimate v retro stylu!

Na turnajích her série Super Smash Bros. se často setkáte s fanoušky, kteří jsou zvyklí hrát s ovladačem svého mládí. Tito hráči obvykle hrají Smash již mnoho let, a tak se tento typ ovladače stal symbolem kompetitivní scény těchto her. Samozřejmě nedává smysl jít na turnaj a hrát s ovladačem, se kterým neumíte, jen pro svůj image profesionála a přesně proto je dobré mít takový doma. To, nebo jen nostalgie, jsou hlavní důvody, proč si koupit retro ovladač na Nintendo Switch. O oficiálním GameCube ovladači pro Smash víme od srpna, ale výběr se právě zvětšil. PDP totiž vydává tři nové ovladače, které mají motivy jiných herních sérií (The Legend of Zelda, Pokémon a Mario).  Dají se koupit za 25 dolarů z Amazonu (asi 564 korun). Oficiální GameCube ovladač pro Switch teď stojí na Nintendoshopu 749 Kč.

Výběr third party ovladačů je ale ještě větší, společnosti Hori a PowerA mají své vlastní verze tohoto ovladače. PowerA nabízí GameCube ovladače s logem Switche v různých barevných schématech za 50 dolarů (asi 1130 Kč). Hori je ve stejné cenové kategorii jako PDP s 25 dolary. Na výběr zde máte z motivů Mario, Luigi, Peach, Pikachu a Zelda (vypadají však trochu jinak, než ty od PDP).

Na obrázcích níže můžete srovnat rozdíly mezi oficiálním GameCube Smash ovladačem a verzemi třetích stran. Půjdete do originálu, levnějšího ale osobnějšího third party, nebo do žádného?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
2
Share