Kirby: Planet Robobot

V Kirby: Planet Robobot, Haltmann Works Company ovládá armádu robotů a jak už to tak bývá, pouze Kirby bude moct navrátit pořádek na Planet Popstar.

Jak již bylo zmíněno v Directu, Kirby může převzít stroj po poraženém nepříteli, který se nově transformuje do Robobot Armor. Je možné skenovat nepřátelské schopnosti a transformovat je, aby se stal silnější. Kirby může nejen sát a plivat na nepřátele, ale tím, že je spolkne může také kopírovat jejich schopnosti. Používáním těchto schopností se hráči mohou vydat k cíli.

S Robobot Armor, má Kirby dynamičtější hratelnost. Postupuje s hrubou silou. Drtí velké bloky na cestě, nebo s nimi pohybuje speciálními triky. Stejně jako Kirby, může i Robobot skenovat nepřátele a měnit režimy.
Příklady režimů:
Beam Mode: Spustí tajemné paprsky, které se odrážejí a explodují
Fire Mode: Obě ruce promění na plamenomety
Sword Mode: Řeže zlé síly vedví

Naskenováním amiibo, získá Kirby kopii schopnosti. Můžete také získat předměty k uzdravení. Jakékoliv amiibo lze naskenovat k vytvoření efektu. Některé mají náhodné účinky, zatímco jiné fixní. Například:
Peach: Slunečník
Link: Meč
Kirby Smash Bros .: Smash Bros. schopnost

Použití amiibo z nové řady Kirby nabídne více zvláštních schopností:
Kirby: vzácná schopnost UFO
Meta Knight: speciální schopnost Sword
King Dedede: speciální schopnost Hammer
Waddle Dee: speciální schopnost Slunečník

1

2

3

4

5

7

8

6

Zdroj

3 comments
  1. Nového Kirbyho jsem popravdě nečekal, a tak toto považuji za příjemné překvapení. Očekávám alespoň podobnou hratelnost jako v Triple Deluxe. 🙂

  2. Pro mě velmi příjemné překvapení. Hru si určitě koupím. Bude pravděpodobně zbytečné ke hře kupovat víc, než jedno amiibo, ale asi neodolám.

  3. Kirbymu jsem nějak ještě nestačil propadnout. Nevím jestli je to dobře nebo špatně při tolika hrách co hraji. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share