Kompletní soundtrack Xenoblade Chronicles 2 vyjde v květnu

Pokud jste majiteli sběratelské edice Xenoblade Chronicles 2 nebo jste sledovali náš unboxing, víte, že součástí balení je i CD s výběrem skladeb. Na něm naleznete ale jen zlomek ze skvělé hudby, která vás provází hraním. Celý soundtrack ale bude k dispozici už brzy – nejnovější Production Notes, tedy pohled do zákulisí hry, jsou věnované právě soundtracku.

CD s výběrem hudby ze sběratelské edice

Hlavní skladatel hudby pro Xenoblade Chronicles 2, Yasunori Mitsuda, se ve výše zmíněných Production Notes rozmluvil o přípravách vydání fyzické verze a také odhalil, že vyjdou 23. května 2018. Vyjdou celkem tři verze, ovšem fyzická vydání byla prozatím oznámena pouze pro Japonsko.

Verze 1 – USB Deluxe Edition

Tato verze je exkluzivní pro Japonský Amazon (a také beznadějně vyprodaná), omezená na 2000 kusů. Za balení zaplatíte 18 000 jenů. Soundtrack dostanete na speciálním flash disku, ve tvaru Pyřina Core Crystalu s unikátním sériovým číslem. Deluxe edice obsahuje 126 skladeb – 105 ze hry, 5 bonusových klavírních skladem od Ivana Lynna a 16 jinglů. Vše je zabalené v prémiové krabici a se 120 stránkovým bookletem. Součástí balení je i kartička se zprávou a noty pro hlavní hudební téma.

Verze 2 – Deluxe Edice

Prakticky stejná jako Verze 1, nicméně soundtrack dostanete na CD. Je také exkluzivní pro Japonský Amazon a stojí 7 800 jenů.

Verze 3 – Standardní Edice

Poslední verze za 4 500 jenů nepřichází s žádným bonusovým obsahem ani skladbami, přináší jen základních 105 na CD. Pro nás je ale nejzajímavější, protože tato verze se podívá i do digitální distribuce, takže pravděpodobně bude zakoupitelná i u nás.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share