Několik oznámených her ještě před E3

Veliké kolo spekulací a oznámení se rozjíždí stále větším tempem a tak není divu, že někteří vývojáři začínají už teď než se mašinérie rozeběhne naplno.

Prvním oznámeným kouskem je Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas, které se na Switch dostane již 22. června. Hra se velmi inspiruje staršími kousky Legend of Zelda a nyní byla zatím k sehnání na PC či Playstationu. Ovšem na Switch slibuje krásné rozlišení FullHD, tedy 1080p.

WayForward, který vydal Shantae: Half-Genie Hero, nás láká na hru založenou na reimaginingu The Mummy. The Mummy Demastered poběží ve stylu 16 bitových kousků a na Switchi se objeví v srpnu.

Vydavatel Microids, který sídlí ve Francii a od něhož budeme mít titul Syberia 3, oznámil dalších pět nových titulů na Switch. Ty se budou pohybovat v rozmezích od tohoto roku až do čtvrtého čtvrtletí 2018. Postupně by to měly být Syberia 1 a 2, které budou snad ještě tento rok a následovat je bude Syberia 3 začátkem příštího. Dále nás čekají nějaké ty remastery z devadesátých let. Plošinovka Flashback přijde ve čtvrtém čtvrtletí a nakonec dva původní tituly. Simulační závody Gear.Club na konci tohoto roku a detektivní dobrodružství Blacksad, který je plánován na konec roku 2018.

Tak to bychom pro zatím měli. Další potvrzení a úniky na sebe nenechají dlouho čekat a my pro vás budeme všechno bedlivě sledovat.

Zdroj

4 comments
  1. Tak na ty závody jsem zvědavý! MK mám rád, ale rád bych se vrátil do dětských let s NFS s nějakou takovou hrou. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
35
Share