Nintendo Direct Mini – nový Donkey Kong, Dark Souls a mnoho dalšího

Nintendo dnes zveřejnilo novou Nintendo Direct Mini videoprezentaci, která představuje výběr z vlastních titulů, ale také titulů třetích stran, které přijdou na Nintendo Switch na začátku roku 2018. I po silné vánoční sezóně se mají majitelé konzole Nintendo Switch na co těšit. Rozmanitý výběr her a nového obsahu, který přijde v několika příštích měsících, obsahuje DARK SOULS™: REMASTERED, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Mario Tennis Aces a Kirby Star Allies. Jistý zeleně oděný bratr zase přinese nový mód do Super Mario Odyssey. Celou Nintendo Direct Mini prezentaci můžete shlédnout na http://www.nintendo.co.uk/nintendodirect.

DARK SOULS, první díl z akční RPG série definující žánr přichází na Nintendo Switch jako DARK SOULSTM: REMASTERED včetně Artorias of the Abyss DLC, vylepšeného frameratu a rozlišení pro osvěžující návrat do Lordranu. Jedná se o první vstup této série na Nintendo platformu, navíc bude vůbec poprvé tato ctěná ale obtížná hra hratelná kdekoliv. Datum jejího vydání je 25. května, už teď se ale můžete podívat na DARK SOULS: REMASTERED – Announcement Trailer na YouTube.

Mario Tennis Aces přinese novou úroveň dovedností a soupeření na Nintendo Switch. Mario oblékne nóbl tenisový outfit pro intenzivní souboje proti množství soupeřů v napínavých tenisových duelech. Nové prvky v hratelnosti tenisu vyzvou vaši schopnost číst vašeho soupeře, abyste mohli určit, jaký odpal vám poskytne výhodu. Poprvé od Mario Tennis na Gameboy Advance je navíc přítomný příběhový mód, který hraní tenisu dodá nový směr a postaví vás proti různým bossům, vyšle na vzrušující mise a mnohem vice. Hra přijde na Nintendo Switch během letošního jara.

Donkey Kong, Diddy Kong, Dixie Kong a Cranky Kong se vrací do Donkey Kong Country: Tropical Freeze pro Nintendo Switch. Tomuto titulu nechybí ani trochu zábavy a výzvy z původní hry, navíc obsahuje nový mód pro začátečníky, který nováčkům umožní hrát jako báječný Funky Kong. Funky Kong umí dvojité skoky, vznášet se, dělat nekonečné kotouly, a dokonce I nekonečné vývrtky ve vodě. Díky jeho pevnému surfovacímu prknu ho nezastaví ani bodáky. Hra vyjde 4. května 2018 pro Nintendo Switch.

Hráči si v únoru budou moct stáhnou bezplatný update pro Super Mario Odyssey, který přidá novou minihru zvanou Baloon World. Jakmile si hráči stáhnou bezplatný update a dokončí hlavní příběh, bude jim Baloon World zpřístupněn. Pro jeho hraní stačí promluvit si s Luigim. V “Hide It” módu dostanou hráči určitý čas, po který mohou schovat balónek. V módu “Find It” zase hledají balónky, které ukryli ostatní hráči. Hráči mohou stoupat na žebříčku, pokud se jim bude dařit nacházet ukryté balónky a zároveň je dobře ukrývat. Tento bezplatný update přijde v únoru a přinese s sebou i nové filtry pro Snapshot Mode nebo nové kostýmy.

Seznam všech oznámení pro Nintendo Switch:

Hra Datum vydání
DARK SOULS: REMASTERED 25. května 2018
Super Mario Odyssey update únor 2018
Mario Tennis Aces Jaro 2018
Donkey Kong Country: Tropical Freeze 4. května 2018
Kirby Star Allies 16. března 2018
Pokkén Tournament DX Battle Pack Zakoupitelné nyní, obsah přijde v níže uvedených dnech:

Vlna 1 – 31. ledna 2018

Nový Bojový Pokémon
Aegislash

Noví Podpůrní Pokémoni
Mega Rayquaza a Mimikyu

 

Vlna 2 – 23. března 2018

Nový Bojový Pokémon
Blastoise

Noví Podpůrní Pokémoni
Mew a Celebi

Dragon Quest Builders demo Nyní dostupné
Hyrule Warriors: Definitive Edition Jaro 2018
Mario + Rabbids Kingdom Battle DLC pack 3 Jaro 2018
The World Ends with You -Final Remix- 2018
SNK HEROINES Tag Team Frenzy Léto 2018
ACA NEOGEO ART OF FIGHTING 2 Nyní dostupné
Ys VIII: Lacrimosa of DANA Léto 2018
PAYDAY 2 23. února 2018
Fe 16. února 2018
Celeste 25. ledna 2018

Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
2
Share