Nový explozivní Pokémon je tu!

Na oficiální twitterové stránce Pokémon UK se objevilo video, které představuje nového Pokémona Turtonatora, který se objeví v chystaných hrách Pokémon Sun & Moon. Jde o Pokémona ohnivého a dračího typu.turtonator2 Jeho speciální schopností je využití svého krunýře – Shell Armor. Tato schopnost způsobí útočícímu Pokémonovi velká zranění, pokud na Turtonatora zautočí fyzickým útokem v kole, kdy tuto schopnost použije.

Turtonator žije v blízkosti vulkánů a živí se materiálem, který se nachází v jeho okolí – převážně sírou. Díky tomu má jeho krunýř hořlavou vrstu tvořenou sírou. Pokud je Turtonator napaden, nastaví svůj krunýř proti útočníkovi a z něj vypálí hořlavé, výbušné jiskry. Ve své domovské oblasti v okolí kráterů, se maskuje jako kus skály a čeká na svou oběť. Pokud na něj šlápne, Turtonator uděří ocasem do svého krunýře, čímž vyvolá výbuch. Turtonator vypouští své výbušné střely skrz otvor, který je uprostřed přední strany jeho krunýře. Toto místo je jeho achillovou patou. Útoky, které zasáhnou toto místo způsobí Turtonatorovi velká zranění.

 

Na videu se nejspíš objevil další nový Pokémon. Může někdo potvrdit, že jde o nového Pokémona? Já ho bohužel nepoznávám.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share