Pokémon Crystal pro 3DS a New Nintendo 2DS XL Pikachu edice vyjdou koncem ledna

POKÉMON CRYSTAL PRO ZAŘÍZENÍ Z RODINY NINTENDO 3DS BUDE DOSTUPNÝ NA NINTENDO eSHOPU JIŽ 26. LEDNA 2018

Ve stejný den vyjde také New Nintendo 2DS XL Pikachu Edice

15. prosince 2018 – Pokémon Crystal, který byl v Japonsku představen před 17 lety, představil spoustu zajímavých nových elementů do celosvětově uznávané herní série. Toto rozšíření her Pokémon Gold a Pokémon Silver bylo první hrou Pokémon série, která umožnila výběr mezi mužskou a ženskou herní postavou. Také byla první hrou, ve které se objevily animace během soubojů. Pokémon Crystal nyní míří na Nintendo eShop pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS s datem vydání 26. ledna 2018. Pokud však máte rádi krabičky, tak hra vychází také v krabičkové verzi stejný den*.

 

Hned od dne vydání, bude Pokémon Crystal kompatibilní s Pokémon Bank, placenou službou, která umožňuje hráčům přesouvat vybrané Pokémony z klasických Pokémon her do novějších sérií. Se zapojením Pokémon Crystal do této služby je nyní hráčům umožněno přetáhnout Pokémony ze všech základních her až k aktuálním Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon.

 

V této verzi Pokémon Crystal budou mít hráči šanci potkat mýtického Pokémona Celebi ve misi, která přijde po dokončení hry. V originální verzi Pokémon Crystal bylo možné Celebiho chytit jen pomoci speciálních doplňků.

 

Stejně jako u eShop verzí Pokémon Gold a Pokémon Silver získává Pokémon Crystal výhodu bezdrátové komunikace, kterou se pyšní zařízení z rodiny Nintendo 3DS, která umožňuje hráčům užít si Link Trades (vzájemné obchody) a Link Battles (vzájemné souboje) s přáteli. Funkce Time Capsule hráčům umožní tradovat a bojovat s Pokémony z Pokémon Red, Pokémon Blue a Pokémon Yellow: Special Pikachu Edition, které jsou také dostupné k zakoupení na Nintendo eShop pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS.

 

Fanoušci Pokémonů dostanou možnost zahrát si jejich oblíbené Pokémon tituly na New Nintendo 2DS XL, které je inspirováno ikonickým Pokémonem PIkachu, jelikož 26. ledna 2018 bude v obchodech kromě Pokémon Crystal dostupné také New Nintendo 2DS XL Pikachu Edition! Konzole přichází s 4GB microSDHC paměťovou kartou a Nintendo 3DS AC adaptérem, který je obsažen v balení.

 

Poznámky:

* Krabice bude obsahovat kód ke stažení hry z Nintendo eShop. Stažení vyžaduje připojení k internetu.


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
2
Share