Poķémon Sun & Moon – odhalení startovních Pokémonů

Rowlet, Litten a Popplio jsou tu!

Dnes odpoledne zveřejnilo Nintendo dlouho očekávané informace ohledně nově připravovaných Pokémonů. V krátkem videu nám kromě přesného data vydání představili také trojici startovních Pokémonů a dva legendární Pokémony, ti se dle mého skromného názoru moc nepovedli. Záběry ze hry nám také prozradily zasazení. V Sun a Moon budete moct prozkoumat region Alola, který je inspirovaný Havají. Doporučuji shlédnout japonský trailer, který hru moc pěkně uvedl. Startovní Pokémoni nesou jména Rowlet, Litten a Popplio.

Jací jsou noví startovní Pokémoni? Rowlet je proslulý svou schopností bezhlučně se přiblížit k nepříteli a útočit. Rowlet může útočit na blízko nebo vystřelovat ostré listy tvořené z vlastního peří. Litten, který i přes svou ohnivou podstatu udržuje chladnou hlavu a nedává znát své emoce. Lachtanu podobný Pokémon Popplio, je velmi dobrý plavec, který dokáže překročit rychlost 25 mil za hodinu. Má raději vodu, ve které se dokáže lépe pohybovat, ale když se ocitne na souši, využívá svého elastického těla k akrobatickým kouskům.

Na obě verze hry si budeme muset počkat do 23. listopadu tohoto roku.

 

 

 

Nakonec se můžete podívat na obě videa, která obsahují veškeré informace.  Už víte, kterého Pokémona a kterou verzi hry si vyberete? U mě je volba jasná, sovička Rowlet to vyhrála na celé čáře!

Japonský příběhový trailer.

 

8 comments
  1. Opravdu se nemohu dočkat! Jsem zvědavý na nový region a novinky, které hra přinese. Doufám, že přinese!: D Co říkáte na havaj?:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share