Pokémoní mánie se vrací

Letos je to přesně 20 let od vydání první dvojice Pokémon her ve verzích Red a Green v Japonsku. Od té doby se fanoušci této herní série dočkali desítek exkluzivních her s kapesními příšerkami nejen v rámci hlavní RPG série, ale také dalších žánrů jako jsou akčnější Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity, Pokémon Super Mystery Dungeon, Pokémon Rumble World nebo umělecky naladěný Pokémon Art Academy. Oslavy tohoto výrazného milníku jsou v plném proudu. Kupříkladu pro hry Pokémon X, Pokémon Y, Pokémon Alpha Sapphire a Pokémon Omega Ruby tak mohou fanoušci získat speciální Pokémony disponující unikátními útoky či schopnostmi, a to sbíráním speciálních kódů ve vybraných herních obchodech nebo přímo ve hře skrze funkci Mystery Gift.

Vrcholem tohoto Pokémoního roku pak samozřejmě bude vydání nové generace tradičních Pokémon her nesoucích názvy Pokémon Sun a Pokémon Moon. Ty bude možné zakoupit ve všech dobrých herních obchodech od 23. listopadu tohoto roku a hráči se v nich mohou těšit na ostrovní region Alola, speciální útoky, zcela nové Pokémony i exotické varianty těch starých. Více informací o této dvojici se dozvíte kupříkladu v lokalizovaných videí s českými titulky, které najdete na YouTube kanálu NintendoCZ. Fanoušci této herní série pak mohou do regálu svého oblíbeného herního obchodu sáhnout po speciální Pokémon Sun Fan Edition, respektive po Pokémon Moon Fan Edition, které budou kromě samotné hry obsahovat ještě speciální steelbook vyvedený v motivech dané verze.

Pro opravdové sběratele se připravuje Pokémon Sun Deluxe edice a Pokémon Moon Deluxe edice, které bude možné získat pouze v České a Slovenské republice, Polsku, Maďarsku a budou vyrobeny pouze ve velice omezeném množství. Ve speciálním sběratelském boxu se budoucí majitelé mohou těšit na odpovídající verzi Fan edice hry se steelbookem, figurku legendárního Pokémona dané verze, krabičku s odznáčkem dané verze hry, sadu samolepek a zápisník obsahující tématické obrázky ze hry. Dalším kouskem pro sběratele bude také limitovaná edice kapesní konzole New Nintendo 3DS XL s motivy obou nových legendárních Pokémonů, kterými jsou Solgaleo a Lunala. Tohle exkluzivní vybavení si navíc mohou rovnou schovat do tématických obalů s motivy her Pokémon Sun a Pokémon Moon, maskota celé herní série Pikachu nebo do speciálního plyšového a univerzálního Pikachu obalu.

No a zapomenout samozřejmě nesmíme ani na úspěšný mobilní titul Pokémon GO. Ten se v průběhu září dočká rozšíření v podobě speciálního Pokémon GO Plus náramku, nezbytností pro každého budoucího mistra Pokémonů. Samotná hra Pokémon GO válcuje všechny rekordy mobilního světa a její úspěch se pozitivně projevuje i na prodejích zařízeních z rodiny Nintendo 3DS a samotných Pokémon her.

Ať už jste letitými fanoušky kapesních příšerek, vyrazili jste na svou cestu za tím stát se mistry Pokémonů teprve nedávno nebo jste pouze sběratelé herních edic, tak se nebojte. Tento podzim si Pokémoni přichystají něco pro každého!

Tisková zpráva, ConQuest Entertaiment a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share