Rumour: Bravely Second: End Layer a “ošizený” Západ?

Ačkoliv Severní Amerika má před sebou ještě nějaký čas, než se dočká Bravely Second: End Layer, v Evropě je hra už pár dní k dostání. Pro Západ však prošla hra částečnou úpravou, např. třída Tomahawk byla změněna na třídu Cowboy. Zdá se ale, že to není jediná úprava pro západní verzi hry, protože sidequest systém získal také několik změn.

V japonské verzi hry jsou některé vedlejší questy, které vedou k větvení trasy, kdy se hráč musí rozhodnout pro první nebo druhou možnost. Jedna cesta vede k “Bad” konci, kdežto ostatní k “Good”. Je zřejmé, že toto není případ verze, kterou Evropa právě obdržela. Ať se hráč rozhodne jakkoliv, vždy dojde ke konci dobrému. Výběr tedy nemá žádný vliv na vyústění samotné hry. Samozřejmě je třeba brát tuto zprávu s jistou rezervou, neboť tato informace pochází od uživatelů, kteří hlásí, že hráli obě verze – nebylo by ale překvapivé, kdyby to byla pravda.

Bravely si v Anglii zajistilo v prodejích 12. místo v kategorii všech her a velmi slušné 9.místo ve své kategorii.

Co si myslíte vy? Jste zklamáni touto změnou? Proč myslíte, že se Enix pro tuto změnu rozhodl? Podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

Zdroj

1 comment
  1. To je blbost. Obě volby vedou k “oboum” koncům. Vždycky tam je problém, který má dvě strany a ať vyberete jakoukoliv možnost, tak vám to ukáže nejdříve ty veselé výsledky rozhodnutí a pak ty smutné. Často se jedná o otázky zájmů menšiny vs zájmy většiny. Žádný šizení bych v tom neviděl. Navíc ty side questy jsou jen k odemknutí povolání z jedničky a na hlavní děj nemají vliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share