Šeptanda: Aktualizace aplikace rodičovské kontroly pro Switch zmiňuje firmware 5.0.0

AKTUALIZACE 13. 03. 2018 01:10

Pánové a dámy, je to skutečně tady! Nintendo po třech měsících práce zveřejnilo novou aktualizace firmwaru pro konzoli Nintendo Switch nesoucí označení verze 5.0.0. Nepřináší sice žádné převratné novinky, stále žádné slovo o aplikacích jako např. Netflix nebo YouTube, ani se zatím nedočkáme stažitelných témat. Kompletní soupis změn najdete dopoledne na našem webu.


AKTUALIZACE 12. 03. 2018 23:12

Nintendo na zařízení s operačním systémem Android právě vydalo aktualizaci aplikace Nintendo Switch Parental Controls, která taktéž naznačuje aktualizaci Switche na verzi 5.0.0. Během noci na úterý se zároveň budou konat dvě odstávky Nintendo Switch služeb a systému, je tedy pravděpodobné, že se ráno již probudíme s novou verzí firmwaru.


Zatímco poslední Direct nám o nové verzi firmwaru nic neřekl, nedávná aktualizace iOS aplikace rodičovské kontroly ve svých poznámkách k verzi něco naznačila. Na konci poznámek je věta, podle které některé nové funkce aplikace mohou být funkční až s firmwarem verze 5.0.0 a vyšší. To by mohlo naznačovat, že tolik očekávaný update přijde brzy a třeba to Nintendo stihne ještě před E3, nicméně možnost, že nové funkce představí právě tam není vyloučena. My doufáme v Netflix, Internetový prohlížeč a podporu témat, pravděpodobnost toho, že vše bude jinak, je ale vysoká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
10
Share