ŠEPTANDA: Čeká nás v příštím roce nová verze Switche?

Nintendo Switch je rozhodně pro Nintendo úspěchem, ale nikoho by nejspíš nepřekvapilo, kdyby tato konzole dostala ve třetím roce svého života vylepšenou verzi. Konzolové generace většinou trvají kolem 7 let a není neobvyklé v průběhu jejího života vydávat pozměněné verze té samé konzole (stačí se podívat na různé verze konzole Nintendo 3DS), takže šance, že by Nintendo vydalo skoro v polovině této doby upgrade, je slušná. Další fakt, který přispívá k pravděpodobnosti vydání nové verze Switche, je prodej, který se již oproti předchozímu roku zpomalil (pořád je dobrý, jen už neláme rekordy). A přiznejme si, že jsou funkce, které Switchi chybí, nebo by aspoň mohly být lépe provedené, nemluvě o baterii, která by rozhodně neškodila silnější. Posledním bodem, který vás snad přesvědčí o pravdivosti této šeptandy, je její zdroj, kterým jsou samotní dodavatelé a lidé, kteří o plánu údajně přímo vědí.
Sám bych novou verzi Switche uvítal, i když by podle mě bylo nejlepší dostat verzi, která by byla levnější a přímo nahradila Nintendo 3DS. Ale ať bude tato konzole jakákoli, rozhodně se na ní budu těšit.

 

zdroj

1 comment
  1. Tak ted nevím jestli kupovat switch kvůli Lets go pikachu nebo ne, byla by to blbost ted koupit za 10k switch když příští rok vyjde nový a ještě k tomu nová core hra pokemonů ve speciální upravené edici…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share