Šeptanda: Další nové postavy ve hře Super Smash Bros. Ultimate?!

Do vydání posledního dílu série Super Smash Bros. zbývá ještě dost času a tak je velmi pravděpodobné, že nám Nintendo ještě představí do launche pár dalších nových postav. Ale čekání na oficiální prohlášení je pro fanouška, jako jsem já, velmi bolestivé. Od toho právě slouží leaky, informace, které údajně unikly brzy a o které se s námi někdo chtěl podělit. Jen si prosím pamatujte, že jde o informace, které mohou být kompletně smyšlené.

Tyto informace přicházejí od uživatele Vergeben, který správně předpověděl přítomnost Ridleyho a Simona Belmonta v tomto díle. Také správně předpověděl, že ve hře budou přítomny všechny postavy z předchozích dílů. Podle této šeptandy budou dalšími novými postavami Issabelle ze série Animal Crossing, Ken ze Street Fighter a nějaká další postava z některé hry od studia Square Enix. Také má být do hry přidán pokémon ze 7. generace, kterým není Decidueye, Lycanroc, ani Mimikyu (o něm už dokonce i víme, že bude jedním z pokémonů, kterého mohou hráči povolat z pokéballu). Údajně má být ve hře přítomná i nějaká forma reprezentace Minecraftu.

Osobně stále doufám v přítomnost Shadow ze Sonica a Skull Kid z The Legend of Zelda: Majora’s Mask, ale Isabell mi musí zatím stačit.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share