Šeptanda: Víme, které DLC postavy nás čekají ve hře Super Smash Bros. Ultimate?!

Jak fanoušci videoher dobře vědí, je zcela běžné narážet na “utajené” informace, které nějaký dobrák zveřejnil, jen proto, abyste byly zklamáni o pár měsíců později, když je šeptanda vyvrácena. Nejspíš si i pamatujete na seznam postav, které měli být údajně v této hře (třeba Shadow a Waluigi, snad příště). Takže doporučuji tyto informace brát s rezervou. Z DLC postav byly zatím oficiálně potvrzené jen Piranha Plant a Joker ze hry Persona 5. Ale podle informací od dataminera jam1garnera by měl být dalším bojovníkem hrdina ze série Dragon Quest. Tuto informaci údajně našel v souborech hry, hned vedle těch pro již zmíněné potvrzené bojovníky. Neznámý uživatel 5Channelu, který správně předpověděl přítomnost Jokera, tuto informaci upřesnil. Tato postava je zatím známá pouze kódem “Brave (statečný)”. Tento dataminer tvrdí, že se tedy jedná o Erdricka, jehož povolání ve hře je hrdina, v japonské verzi zvaný Yusha, což se přímo překládá jako hrdina.

Mezi další postavy patří Steve z Minecraftu (který byl zmíněn i ve staré šeptandě), Doomguy Marine) z DOOMu a Ryu Hayabusa ze série Ninja Gaiden. Sérii Ninja Gaiden čeká 30. výročí a tajný projekt, kterým by klidně mohla být i nová hra, navíc jde o hrdinu, který vystupoval v mnoha hrách na Nintendo konzolích, takže jeho přítomnost by dávala celkem smysl. Doomguy a Steve mají kromě her DOOM a Minecraft mít na Switchi i nové hry (Minecraft Dungeons a Doom Eternal), takže jejich přítomnost by také dávala smysl.

Tyto postavy sice zní lákavě, ale já stále doufám, ať je to jakkoli nepravděpodobné, v mé dva oblíbence (Swallow the Hedgehog, prosím?).

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share