Square Enix: Dost našich zaměstnanců chce vyvíjet pro Switch

Je tomu již pár měsíců, co ředitel Square Enixu Yosuke Matsuda prohlásil, že Switch je velmi zajímavá platforma, na které by chtěli být aktivnější. V nedávném rozhovoru pro magazín EDGE na otázku, jak se dařilo jejich hrám na Switchi odpověděl, že to vůbec nebylo špatné. Také zmínil, že nemálo zaměstnanců by pro Switch rádo vyvíjelo.

“Vůbec se jim nedařilo špatně! Samozřejmě, Switch vyšel teprve minulý březen, což není až tak dávno, ale ze všech vydavatelů, kteří pro Switch dělají hry jsme přeci jen něco udělali. Je to velmi atraktivní platforma – v naší společnosti je poměrně dost lidí, kteří by rádi pracovali na hrách pro Switch”

“They haven’t done badly! Obviously it only came out last March, so it hasn’t been long, but of all the publishers who are working on Switch we’ve done quite a few things. It’s a very attractive platform – there are a lot of people within the company that are looking to make games for Switch.”

Square Enix je jedním z těch větších vydavatelů, pod kterého v současnosti spadají úspěšné série jako Final Fantasy, Dragon Quest, Tomb Raider nebo Deus Ex. Pro Nintendo konzole už v minulosti vydal velké množství her, včetně několika exkluzivit, pro Switch vydal např. I Am Setsuna, Lost Sphear nebo Dragon Quest Builders. V jeho studiích se momentálně pracuje třeba na Switch exkluzivitě Project Octopath Traveler, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age nebo remaku DS hry The World Ends With You -Final Remix-.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
4
Share