Tajný Splatoon projekt “ohromí svět” krátce před E3

Značka Splatoon patří k těm mladším, ale i přesto se stala pro Nintendo jednou z těch větších, které se dostává hodně pozornosti a péče. V nedávném teaseru nám bylo naznačeno, že se inklingové konečně připojí do Smash Bros. a také nás čeká nové příběhové DLC Octo Expansion. Tím to ale, zdá se, nekončí.

Podle webu Siliconera Nintendo v Japonském manga magazínu Jump zmínilo, že chystá něco nového, tajně připravovaného, co “ohromí svět”. Očekává se, že k oficiálnímu odhalení dojde 9. června – jen pár dnů před E3 a Splatoon 2 World Championships.

O co se bude jednat zatím není žádná informace, ale možností je několik. Mohlo by například jít o Battle Royale mód po vzoru Fortnite/PUBG, který je v současné době velmi oblíbený. Také bychom se mohli dočkat spin-off hry či dalšího DLC. V souvislosti s nedávným oznámením o podpoře 3DS by mohlo jít i o něco právě pro tento handheld. Za zmínku však stojí, že se mluví o “Splatoon” projektu, nikoliv “Splatoon 2”. Nintendo bývá s názvoslovím velmi přesné, obecné označování série by v tomto případě ukazovalo spíše směrem ke spin-off hře a ne jen doplňku/rozšíření aktuálního dílu. Jak už jsme ale zvyklí, je vysoká pravděpodobnost, že půjde o něco úplně jiného, než bychom čekali.

V hlavě se nám rodí spousty nápadů, o co by se mohlo jednat. Máte vy nějakou teorii?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
19
Share