Team17 slaví 100. hru s nadcházejícím vydáním PLANET ALPHA

Team17 slaví příští měsíc s vydáním hry PLANET ALPHA svou stou hru. Vydavatel se na trhu pohybuje od roku 1990 a největší díru do světa udělali se sérii Worms v roce 1995. Po téměř 28 letech za sebou mají spoustu skvělých her a chystají velkou oslavu. PLANET ALPHA má vyjít 4. září na všechny hlavní platformy, včetně Nintendo Switch, a jedná se o atmosférickou sci-fi plošinovku-adventuru. Hráči, kteří si hru předobjednají, dostanou digital deluxe verzi obsahující soundtrack a digitální artbook a to vše s 10% slevou.

“Stá hra je pro Team17 důležitým milníkem, obzvlášť s blížícím se 30. výročím našeho působení v tomto rozmanitém a kreativním průmyslu. Team17 začal jako indie vydavatel v roce 1990; vydání PLANET ALPHA je pro nás všechny důležitým momentem, protože jsme dali všechny naše zkušenosti, perspektivy a hodnoty nabyté během našeho působení jako nezávislého vývojáře her, který publikuje v této vzrušující moderní době indie her. Ráda bych teď vzdala hold všem zaměstnancům Team17, minulým i současným, během naší oslavy vydání množství titulů napříč platformami, počínaje 16-bitovými, v zemích blízkých i dalekých. Je mi velkou ctí a potěšením pracovat s talentovanými vývojáři a přinášet jejich úžasnou tvorbu fanouškům po celém světě. Jsme stejně nadšení do další stovky her!”

Řekla Debbie Bestwick MBE, CEO Team17. Společnost si pro fanoušky k tomuto milníku připravila speciální video a my jsme se rozhodli přidat k oslavám a připomenout si dvě naše oblíbené hry z jejich dílny, které jsme měli tu čest recenzovat.

Yoku’s Island Express

Jedná se o naprosto skvělou míchanici žánru metroidvania a pinballu. Jako malý brouk přistanete na ostrově Mokumana, abyste se tu stali pošťákem. Na ostrově se ale začínají dít podivné věci a právě někdo tak malý, ale všudypřítomný jako pošťák Yoku vše může zachránit. Při prozkoumávání ostrova si s sebou valí svou kuličku, která se mu velmi hodí v pinballových částech, kde si s ní flippery cvrnkáte sem a tam, abyste se dostali dál nebo získali důležité předměty. Po celou dobu si můžete užívat krásné vizuály i skvělou hudbu. Hra se nám opravdu moc líbila a proto si vysloužila skóre 4,5. Víc se dočtete v naší recenzi a pokud váháte, doporučujeme vyzkoušet bezplatné demo, které naleznete na Nintendo eShopu.

Overcooked 2

První díl Overcooked se od svého vydání na Nintendo Switch stále držel v top20 nejprodávanějších her na eShopu – až do vydání druhého dílu. My úspěch chápeme – sami jsme hraním obou dvou her strávili nějakou tu hodinu a zažili bezpočet vyhořelých kuchyní. Ačkoliv se to mnohdy zdá jako nemožný úkol, cílem této hry je stihnout včas uvařit všechna jídla, která si zákazníci objednají a natrénovat se tak na závěrečného bosse, kterému musíte uvařit perfektní večeři. Druhý díl oproti prvnímu získal mnohá vylepšení, nové kuchtíky (včetně jednoho exkluzivního pro Nintendo Switch) a hlavně dynamické mapy, které vás nikdy nenechají vařit jen tak v klidu. V pořadí druhá záchrana cibulového království, kde má větší roli i královský pes Kevin, v naší recenzi dostala 4,5 bodu a patří k našim nejoblíbenějším kooperačním hrám vůbec. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share