Unikátní projekt Muzeum Her žádá o podporu na startovači

Pražské Muzeum Her rozhodně patří k těm nejzajímavějším místům, kam se hráč může podívat. Herní zařízení tam totiž nejsou jen na koukání, nýbrž si na většině exponátů můžete i zahrát. Kromě běžnějších konzolí a arkád tu ale jsou k vyzkoušení i vcelku ojedinělá či velmi vzácná zařízení, mezi nimi například (ne)slavný pokus společnosti Nintendo o virtuální realitu – Virtual Boy nebo Star Wars Battle Pod, ve kterém se budete cítit jako v X-Wingu či stíhačce TIE. Kvůli koronakrizi je aktuálně muzeum uzavřené a celý projekt se potýká s finančními problémy, jelikož je stále třeba platit nájem a další nezbytné náklady. Muzeum proto spouští kampaň na Startovači. Nejnižší cíl 350 000 Kč muzeu pomůže překlenout nejnutnější výdaje do konce roku, kdy by snad mohlo dojít ke zmírnění opatření a muzeum by mohlo znovu přivítat návštěvníky. Větší částky by ale umožnily rozšíření expozice a doba uzavření muzea by tak mohla být produktivně využita.

Za svůj příspěvek nedostanete jen dobrý pocit, nýbrž i některou z odměn – od dárkových předmětů a vstupenek až po reklamu či účast na natáčení retroherního pořadu, který společně uvádí majitel muzea Čeněk Cibien a Jan Modrák.

Kromě Startovače můžete tento projekt podpořit také na Patreonu, kde můžete získat přístup k bonusovým videím, slevu na vstup, možnost zahrát si na zařízeních v muzeu nevystavených a další výhody v závislosti na výši vaší podpory.

Více o celém projektu se můžete dočíst na oficiální stránce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share