Minulý rok byl pro Ubisoft, stejně tak jako pro Nintendo, velmi úspěšným. Představil několik svých her na novou konzoli Nintendo Switch a své fanoušky dokonce překvapil crossoverem s Mariem a svou značkou Rabbids – vznikla tak tahová strategie Mario + Rabbids Kingdom Battle. Kromě této hry zásobí i taneční maniaky svými tituly ze série Just Dance. A konkrétní díl s podtitulem 2018 se nyní dočkal nové choreografie, která bude předtančena speciální růžovou egomaniačkou – ano, mluvíme tu o sebestředné králičí Peach – jejíž každodenní radosti a strasti můžete sledovat na Instagramu.

Na instagramových stránkách Just Dance UK a Just Dance US se na jeden okamžik (zřejmě nedopatřením) objevily příspěvky oznamující příchod Rabbid Peach do hry. Po pár minutách však byly odstraněny a nahrazeny ukázkovými obrázky z šatny, jež lákají k diskuzi nad tím, která postava se ve hře objeví. Králičí princezna Peach se zhostí role tanečnice na písničku Naughty Girl od Beyoncé, a já musím konstatovat, že se to na ni neuvěřitelně hodí.

Písnička se objeví v rámci streamovací služby Just Dance Unlimited, která je dostupná i pro starší verze Just Dance 2016 a Just Dance 2017. Datum vydání písničky zatím není známé, ale pravděpodobně se jí dočkáme velmi brzy. Mezitím si můžete zkrátit chvíli sledováním standardní verze této písničky.

Zdroj