Reggie Fils-Aimé a jeho poslední den v Nintendo of America

Už v únoru Nintendo of America nejen americké fanoušky informovalo o tom, že jejich současný prezident, showman a oblíbený moderátor Reggie Fils-Aimé, v dubnu skončí a nahradí ho někdo jiný. Čas plyne rychle a dnešním dnem ho vystřídal někdo, kdo má Nintendo už tak nějak vlastně ve jménu, novým prezidentem je Doug Bowser. Reggie se s námi poprvé přivítal na veletrhu E3 v roce 2004 a od té doby přinášel radost kolem sebe a všechny si prakticky omotal prstem svým poutavým výrokem. Děkujeme ti za všechno, Reggie, a přejeme hodně štěstí a úspěchů!

My name is Reggie. I’m about kickin’ ass, I’m about takin’ names, and we’re about makin’ games!
– Reggie Fils-Aimé, 2004

Neodchází přitom prý nikam jinam, ale jde do důchodu. O své poslední chvíle při pomyslném vyklízení stolu se podělil s fanoušky skrze svůj nově založený Twitter účet, kde publikoval několik fotek a vzpomínek.

Své díky mu skrze sociální sítě sdělil i jeho nástupce a poděkoval mu za všechny roky, které po jeho boku strávil.

Pro Nintendo of America jde o novou éru. Reggie firmu opustil po 15 letech a zanechal za sebou launche konzolí DS, Wii, 3DS, Wii U a Switche. Doug Bowser oslavil na Twitteru svůj první den v roli prezidenta sdílením trochu znepokojujícího obrázku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
13
Share