Seriálový Pokémon Sun a Moon s českým dabingem

Kdo by si nezvykl rád na ten žár, slunce začalo prát a všem dá tu svou sílu, jdem udělat do světa díru. Jéé, den ví jak pobavit nás (a má na to čas), týden je nic, kam tak pádí se ho ptáte. Jéé, cesta začala nám, v destinaci, kde je parta nových přátel. Pod sluncem alolským on, Pokémon!

Přesně takhle znějí české titulky a dabing pro intro nové série seriálových Pokémonů Sun a Moon. U nás a na Slovensku si je můžete pustit zatím pouze jen na Netflixu, kam bylo všech 43 epizod včera umístěno. Tato série je dvacátá v pořadí a můžete se v ní těšit na plno nových postav, překrásnou tropickou krajinu a samozřejmě také nové pokémony. V hlavní roli se objeví Ash a jeho věrný pobočník pokémon Pikachu, a právě se vydali na dovolenou do oblasti Alola. Ashovi se v místním regionu velice líbí a tak zde nakonec mohl zůstat i přes to, že dovolené už je konec. Zapisuje se do trenérské školy, kde se spolu učí lidi a pokémoni zároveň, a poznává nové přátele i nepřátele. Dabingu se opět ujal Jan Škvor, který dabuje Ashe už od samotného začátku. Těšit se dále můžete na Misty, Brocka a tým Rakeťáků. Taktéž se vrací ikonický hlas Pavla Soukupa v roli vypravěče.

Seriál Pokémon Sun & Moon můžete od dnešního dne sledovat na streamovací službě Netflix. Kromě českého dabingu a titulků zde najdete i polštinu nebo angličtinu.

3 comments
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
8
Share