Slavíme tři roky! Juchů!

Vážení a milí návštěvníci,

mnoho známých nám říkalo, že to nedokážeme. Mnoho fanoušků nám říkalo, že neuspějeme. Mnoho vydavatelů a vývojářů nám řeklo, že to nezvládneme. A ačkoliv i my jsme si svou skepsí nebyli někdy jistí, všechno jsme zvládli. Dnešním dnem existujeme už 3 roky, ale naše cesta začala už dříve, konkrétně v roce 2015. Cílem bylo vybudovat jednotné místo pro komunitu Nintendo hráčů a fanoušků v České republice, občas jsme škobrtli, hodně věcí a aktivit víceméně přizpůsobili a upravili, ale s vaší pomocí se nám to podařilo. Alespoň tedy myslíme.

Za minulý rok máme několik nových milníků:

  • Redaktoři webu se rozrostli, někteří odcházeli, někteří se vraceli, a celkově je nás teď 7.
  • Za celý rok jsme vám přinesli 487 článků.
  • Zrecenzovali jsme 90 her (z toho 5 na zařízení z rodiny Nintendo 3DS a 85 na Nintendo Switch).
  • Náš web navštívilo celkem 83 tisíc lidí (což je zhruba o deset tisíc lidí více než za minulý rok).
  • Navázali jsme spolupráci s desítkami herních studií a dalšími vývojáři.
  • Na Facebooku budeme brzy slavit 1000 fanoušků!
  • a další úspěšné milníky …

Asi nemusím nikomu říkat, že není jednoduché tvořit takovýhle web. Jsme parta nadšenců, rozpočty jsou víceméně nulové a čas na přípravu a psaní článků je neúprosný. Byly situace, kde jsme se octli na dně, ale postupně jsme se vyškrábali zpět na povrch a jsme rádi, že na poli herních webů specializovaných na Nintendo jsme zůstali jako jediní přeživší. Tento rok nás čeká několik hodně podstatných změn a také jsme pro vás připravili i pár překvapení.

Abychom to nějak odpíchli, mohu už teď prozradit, že se chystá kompletní rebranding webu a NBase jako značky takové. Mnoho fanoušků si nás spojuje s jednou známou společností a tvrdí, že fungujeme jako jejich loutky, které udělají vše, co se pískne. Chci vás ujistit, že tak to rozhodně není a je mi líto fanoušků, kteří si nevyslechnou naši verzi a plácají veřejně nesmysly, aniž by věděli jak to reálně je. S onou společností budeme ve spojení i nadále jako každé jiné herní médium (protože bez toho to přeci nejde), ale v rámci zachování nějaké integrity se chceme co nejvíce oprostit. A i díky tomu se na poli českých webů budeme posouvat o krok dále. Rebrandem tak chceme odříznout jednu starou éru a začít novou. Jak už jsem řekl v úvodu, za celé ty první roky jsme zjistili, co mají fanoušci rádi a co nemají, těch změn, jak organizačních, tak webových, bylo přehršel a je na čase to celé nějak ucelit, ustálit. V tuto dobu nemohu říct nic bližšího, ale máte se rozhodně na co těšit.

Rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň a sledovanost, za vaši aktivitu a návštěvnost! Letos se můžete těšit na spoustu změn a také pro vás schováváme jedno větší překvapení, k jehož odhalení dojde již brzy!

V současné době ještě běží hlasování v anketě Ceny komunity NBase.cz 2018, účastnit se můžete do 20. ledna 2019 včetně.

S pozdravem,

Jan Radosta (Bramatton)
šéfredaktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share