Sledujte E3 2017 spolu s NBase

Vážení fanoušci našeho webu,

rok se s rokem sešel a před námi je velký herní svátek – E3 2017. Již minulý rok jsme se Vám snažili z prvních řad prezentovat novinky a události ze světa Nintenda, ale jako začínající a nezkušený server se nám to na rovinu moc nepovedlo. Dnes už jsme však moudřejší a naplánovali jsme pro vás úžasný program, jehož můžete být součástí!

Jako první bychom vám chtěli představit náš novinkový servis. Budeme pro vás sledovat všechny důležité a relevantní konference (počínaje EA dnes ve 21:00) až po vrchol – prezentaci Nintendo v úterý 13.6. v 18:00 hodin. Právě k té pro nás největší prezentaci jsme připravili speciální stránku, kterou budeme zanedlouho sdílet. Najdete tam samotný živý přenos a chat, takže můžeme být spolu v kontaktu po celou dobu konference a sdílet a vyjadřovat své pocity, nadšení i zklamání (doufáme, že ne). Jinak všechny články najdete na hlavní stránce, plus budou opatřené štítkem E3.

Jelikož je E3 opravdu speciální a mimořádná, tak jsme ve spolupráci s ConQuest Entertainment, a.s. a s www.NintendoShop.cz připravili tři soutěže o zajímavé a hodnotné ceny. Dvě soutěže budou krátkodobé a jedna bude hlavní, velká s ještě úžasnějšími cenami. Ceny máme připravené navíc vždy pro tři výherce, to je pro každého fanouška celkem 9 možností, jak při sledování E3 a našeho webu něco vyhrát. A kromě těchto hmotných soutěží pořádáme ještě vědomostní soutěže o kódy Lycanroca do her Pokémon Sun & Moon. A to už je panečku něco!

Na závěr bychom vám chtěli poděkovat, za to, že jste s námi, sledujete nás a podporujete nás. Znamená to pro nás moc a díky tomu se můžeme posunout dál a otevírají se nám nové možnosti.

Díky! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
8
Share