Sledujte E3 2018 spolu s NBase.cz!

Vážení fanoušci našeho webu,

rok se s rokem sešel a před námi je velký herní svátek – E3 2018. Již minulý rok jsme se Vám snažili z prvních řad prezentovat novinky a události ze světa Nintenda a letos jsme tu zas!

Jako první bychom vám chtěli představit náš novinkový servis. Budeme pro vás sledovat všechny důležité a relevantní konference (počínaje EA dnes ve 20:00) až po vrchol – prezentaci Nintendo v úterý 12.6. v 18:00 hodin. Právě k té pro nás největší prezentaci jsme připravili speciální stránku, kterou budeme zanedlouho sdílet. Najdete tam samotný živý přenos a chat, takže můžeme být spolu v kontaktu po celou dobu konference a sdílet a vyjadřovat své pocity, nadšení i zklamání (doufáme, že ne). Jinak všechny články najdete na hlavní stránce, plus budou opatřené štítkem E3 2018. Navíc s nám podařilo zajistit E3 špeha, který pro nás bude z E3 posílat žhavé informace, fotky a videa. Máte se rozhodně na co těšit!

Na závěr bychom vám chtěli poděkovat, za to, že jste s námi, sledujete nás a podporujete nás. Znamená to pro nás moc a díky tomu se můžeme posunout dál a otevírají se nám nové možnosti.

Díky! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
6
Share