NBase Interior Design Contest

Animal Crossing: New Horizons je venku již dva týdny a tak jsme si řekli, že je pomalu čas rozjet nějakou tu kreativní soutěž.

Po domluvě s Lylem z Happy Home Academy jsme se proto rozhodli uspořádat klání v navrhování interiérů. Vaším úkolem bude vytvořit a zaujmout porotu slouženou ze zástupců Happy Home Academy, tedy nás, co nejlepším designem podle zadané soutěžní kategorie.

Soutěžní kategorie:

Kategorie pro soutěž v AC:NH

  • Zombie apokalypsa (42%, 14 Hlasy)
  • Čajový obřad (33%, 11 Hlasy)
  • Na Divokém západě (12%, 4 Hlasy)
  • Dětský pokoj snů (12%, 4 Hlasy)

Celkový počet hlasů: 35

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hlasování bylo ukončeno. Finální soutěžní kategorie: ZOMBIE APOKALYPSA

Své návrhy (max. 3 fotky) poté můžete zasílat na email soutez@nbase.cz s předmětem AC Contest.

Konec soutěže je neděle 3. května 25:59:59. Zprávy po tomto datu budou ignorovány. Následně příspěvky vyhodnotíme a kontaktujeme výherce.

Ptáte se o co se bude hrát? Každý ze tří nejlepších designérů obdrží amiibo figurku s postavičkou ze hry Animal Crossing


Zmíněné produkty jsme koupili na vlastní náklady a nejsme v žádném obchodním spojení se společnostmi, které je vyrábí a/nebo prodávají. Redakce nenese žádnou zodpovědnost za případné škody, které by vám v souvislosti s těmito produkty mohly vzniknout.

Účastí v soutěži stvrzujete, že jste si přečetli naše soutěžní podmínky a souhlasíte s nimi.

S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrováni pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde. Dále souhlasíte s poskytnutím údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 – GDPR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
8
Share