Arceus byl poprvé představený v roce 2009. Debutoval ve filmu Pokémon: Arceus and the Jewel of Life!, ale k získání byl už ve hrách čtvrté generace. Legendy tvrdí, že utvořil Pokémoní vesmír se svýma tisíci rukama.

Pro všechny fanoušky Pokémonů máme dobrou zprávu! Další kolo soutěží o legendární Pokémony a tentokrát tu máme mystického Arceuse, který je známý svou schopností měnit barvu a typ dle získané desky.

Pro získání kódu ke stažení do své verze hry (X/Y/α/Ω) nám budete muset nakreslit obrázek. Za zaslaný obrázek obdržíte jeden kód (počítá se jeden kód na jednu osobu, e-mailovou adresu).

Jak jistě víte, Nintendo nám ve verzích Sun & Moon přinese známé Pokémony v nových podobách. Tito Pokémoni se adaptovali na netradiční klima regionu Alola a přizpůsobili tak svá těla pro tamní život. Vaším úkolem bude namalovat jednoho z Pokémonů první generace tak, jak byste si ho v nové podobě představovali. Můžete také připojit vysvětlení jeho nové podoby a jak k ní došlo.  Doufám, že někdo z Vás pošle Voltorba jako kostku!

Téma: Nakreslete Pokémona (z první generace) adaptovaného na klima regionu Alola a připojte vysvětlení jeho změny (není povinné).

Obrázky posílejte na e-mail info@nbase.cz. Uzávěrka je 31. srpna 2016. Pro účast je nutná registrace na NBase.cz.
Hodně štěstí!

Galerie

Fotogalerie aktualizována k 31. srpnu 2016.

Marowaka s tradiční Tiki maskou. A protože má masku Tiki, tak se změnil jeho typ z Ground na Ground/Ghost.

Marowaka s tradiční Tiki maskou. A protože má masku Tiki, tak se změnil jeho typ z Ground na Ground/Ghost.

 

IMG_20160804_0002

Lidem bylo Magikarpa líto, tak mu trochu pomohli… Jen to trochu přehnali s barvičkami a Magikarp nám chytil tyrkysu.

 

image1

Snažím se najít informace kolik Oddishů bylo snědeno kvůli jejich nové podobě. Řekněte sami, není nový Alakazam mnohem lepší než ten starý? Ohýbání lžiček je pro amatéry, teď letí ohýbýní ukulele!

 

Jigglypuff si asi řekl, že na souši je posluchačů málo a tak se rozhodl otrávit život, už tak v depresi žijícím, Magicarpům.

 

IMG_20160805_163909

Rattaty přepadají trenéry ve vysoké trávě již 20 let. Že ale začnou i loupit, to nikdo nečekal!

 

alolan drowzee (1)

Drowzee se asi zhlédnul v Super Mariovi. Nasadil modré kalhoty a trochu to přehnal na sluníčku. Pro krásu se přeci musí trpět!

 

20160806_130238

Jynx bude mít zase problémy. Nejprve měla rasové a teď se asi ozvou puritáni.

 

pokemoni

Když jsem viděl tuto sadu Alola Pokémonů, napadlo mě jedno slovo. Barviva! Takhle dopadneme i my, pokud budeme baštit (p)otraviny s karmíny a brilantní modří!

 

13989711_10205685266285769_615161559_n

Možná se tak narodil, možná je to Maybelline!

 

20160810_160139

Hypno rád čučel na horory a zalíbíl se mu hrabě drákula. Trenéři v regionu Alola to zkrátka nebudou mít snadné!

 

Clefairy

Květinové dítě měsíce! Hippies zkrátka letí i mezi Pokémony!

 

doduo

Když máš hlad, nejsi to ty aneb jak pro rybu zabít svou drahou polovičku!

 

Flareon

Jedná se o Ice/Fire Flareona, kterej se, kupodivu, ještě neroztavil. Jedná se o zavlečený druh, stejně jako u Alolan Vulpixe, no Flareon se nepřizpůsobil tak dokonale, a i když je jeho srst huňatější, stále si zachovává pár vlastností Fire typu, které doplňuje pár Ice úroky. Asi moc záviděl Vaporeonovi jeho sílu v Pokémon GO!

 

IMG_20160809_163657_HDR_1470753923980

Někdo má rád silikon, někdo zase kokosy. Alespoň je to “přírodnější”!

 

a007

Tak už víme, jak to bylo s Adamem a Evou. Za vším hledej Pokémony!

 

20160813_183903

Poliwrath si dal rande s pralesničkou tříbarevnou a vidíte, jak to dopadlo! Křížení je zábava!

 

Alola Weezing

Nebezpečná kombinace jedovatých plynů a ohně. Chudák Weezing teď bude mít kamarádů ještě méně!

 

image1

Já chtěl bych být ten nej… Vaporeon, jak žádný přede mnou! Tum Dum!

 

DSC_0171

Z tohoto Digletta si nicecream neuděláš! Hmmm banááááán!

 

DSC_0173

Sluníčko, teplíčko, drink a tancující Pikachu. To je Havaj!

 

Alola Psyduck

Psyduck, Golduck nebo Daisy z Kačerova? Já myslím, že všechno v jednom!

 

20160818_151031 (1)

Tohle je pořádný Gastly. Potkat takového na ulici, tak by mi nepomohly ani Pampers Ultra Dry.

 

HNI_0051 (1)

Načmáral jsem na 3DSku alolského Voltorba. Maskuje se za plážový míč. Je velmi lehký a tudíž je létající typ. Není tak nestabilní jako obyčejný Voltorb, ale když do něj plácnete, vybouchne. – Tohle je pěkně nebezpečný Voltorb. Představte si to jak běžíte po pláži, vidíte krásný míč a máte chuť do něj kopnout. Bum, bum, bum!

 

bulbasaur

Na cibulce mu rostou typické velké květy ibišku a sama cibulka změnila barvu, takže se teď podobá sopkám Mauna Kea a Mauna Loa. Ornamenty na zádech má taky jiné, aby lépe splýval se strakatými vzory tropické flóry. Bohužel se chudák Bulbasaur nerovnoměrně opálil, takže je na některých místech tmavší než jinde.

 

Alola Dewgong

Alola Dewgong na rozdíl od ostatních přesídlil do horkých lávových oblastí. Upřednostňuje podzemní lávová pole, kde je stálá teplota a nevytváří se na hladině krusta, kterou by musel svým rohem prorážet.

 

Bulbasaur zjistil, že bambusy jsou víc in. Místo bulby má bambusový výhonek, místo šlahounů stále ohebné, ale pevnější bambusy, které může použít i jako chůdy. Domorodci mu říkají bamboosaur.

Bulbasaur zjistil, že bambusy jsou víc in. Místo bulby má bambusový výhonek, místo šlahounů stále ohebné, ale pevnější bambusy, které může použít i jako chůdy. Domorodci mu říkají bamboosaur.