Prázdninová soutěž Conquestu!

Pokud rádi soutěžíte a líbí se Vám Mario a králící, zkuste tuto super letní soutěž společnosti Conquest entertainment a.s.!

Máme rádi soutěže, máme rádi léto, máme rádi Nintendo Switch a máme rádi Maria i Rabbids. Máte to taky tak?
Tak co si zpříjemnit prázdniny a něco vyhrát? Ukažte nám na fotce, jak zrovna vaše Nintendo Switch tráví léto – kreativitě se meze nekladou . Každý pátek v červenci a srpnu (tedy 7.7. – 25.8.) vybereme jednu fotku, která nás nejvíce osloví a odměníme ji jednou z figurek ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle a Mario čepičkou. V pátek 25.8. navíc vybereme jednu fotografii, jejíž autor získá sběratelskou edici hry.
A protože Šílení Králíci se nenechávají svazovat žádnými pravidly, ani my nechceme dopředu plánovat kterou figurku rozdáme kdy, jestli sběratelku získá jeden z těch, kdo už vyhrál figurku nebo ho tato výhra už diskvalifikuje, a navíc je jedno, kdy fotku nahrajete – může se stát, že figurku vyhlášenou třeba 11.8. získá fotka nahraná už 4.7., protože proč ne?
Jediné, co opravdu musíte bezpodmínečně dodržet, je nahrát soutěžní fotku na svůj Facebook s hashtagem #SwitchNaPrazdninach a mít ji jako veřejnou, na to opravdu nezapomínejte Ideální je nahrát ji také v komentáři zde pod poznámkou, abychom ji určitě našli. Pokud ji budete chtít nahrát také na svůj Instagram, určitě nebudeme proti!
Výhry budeme odesílat 28.8. tak, aby k vám domů dorazily v den vydání Mario + Rabbids Kingdom Battle, tedy 29.8.2017.
Myslím, že soutěž je více než lákavá, tak se určitě zúčastněte! 😉
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share