Soutěž o Příslušenství na konzole Nintendo

Připravili jsme si pro vás soutěž o příslušenství na tři různé systémy Nintendo. Cílem bude zaslat do komentářů pod soutěžní příspěvek na Facebooku účastníkem vybrané příslušenství, které by chtěl vyhrát, a splnit pár podmínek níže. Jednoduché, že? Tak rychle na to…

Jak se zúčastnit?

Soutěží se v komentářích pod soutěžním příspěvkem – soutěžící musí do komentářů poslat jaké příslušenství by chtěl vyhrát a to buď ve formě textu nebo obrázku, lajknout příspěvek (nebo dát jakoukoliv jinou reakci) a sdílet soutěžní příspěvek.

Výherci budou určeni náhodným losem, budou tři a po rozřazení do skupin dle typu příslušenství bude z každé skupiny vybrán jen jeden, a zároveň musí splnit i další podmínky stanovené podmínkami soutěže. Soutěž probíhá od uveřejnění příspěvku dne 25.4.2019 do 28.4.2019 23:59. Následně vybereme výherce. Opakujeme, že soutěž se nekoná zde, ale na našich Facebookových stránkách.

Co můžete vyhrát?

Soutěžící budou rozřazeni do tří skupin, jedna skupina odpovídá jednomu druhu ze zobrazeného příslušenství. Z každé skupiny pak bude náhodným losem vybrán jeden výherce, jež vybrané příslušenství získá.


Podrobné soutěžní podmínky

Ceny do soutěže věnovala společnost CQE.cz. Mockrát děkujeme.


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrováni pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde. Dále souhlasíte s poskytnutím údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 – GDPR.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nbase.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share