Ve spolupráci se společností ConQuest Entertainment, a.s., jsme si pro Vás k příležitosti vydání hry Yo-Kai Watch připravili vědomostní soutěž. Cílem bude správně odpovědět na zadanou otázku a splnit pár podmínek níže. Jednoduché, že? Tak rychle na to…

  • OTÁZKA: JAK SE JMENUJE SPECIÁLNÍ SOULTIMATE ÚTOK JIBANYANA?

Jak se zúčastnit?

Správnou odpověď pište na e-mailovou adresu info@nbase.cz. Soutěž probíhá od 29. 4. 2016 do 1. 5. 2016 včetně. Následující den vybereme výherce. Účastnit se můžete každý den po dobu trvání soutěže (i v pátek, pro sichr v sobotu a v neděli také).

Pro účast musíte být registrovaným členem webu NBase.cz s platnou e-mailovou adresou (na tento e-mail Vám budeme v případě výhry psát o adresu).

Co můžete vyhrát?

Výherci jsou tři a získají odznáček a A2 plakát Yo-Kai Watch.

E-maily se správnými odpověďmi vzestupně, dle data přijetí, každý den, očíslujeme a vyhraje vždy hodnota mediánu (prostřední e-mail) z každého dne.

Podrobné soutěžní podmínky

Cenu do soutěže věnoval obchod ConQuest Entertainment, a.s. Mockrát děkujeme.


Výsledky

Chtěli bychom Vám poděkovat za všechny odpovědi. Soutěže se vás účastnilo hodně a níže naleznete tři výherce:

  • Patrik Hejnár
  • Eda Nováček
  • Martin Janiš

Správnou odpovědí samozřejmě bylo Paws of Fury (za správnou odpověď jsme brali i japonský překlad). Gratulujeme! Děkujeme za účast a budeme se těšit zase příště. 😉


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrování pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nbase.cz.