Soutěžte na našem YouTube kanále o nového Paper Maria!

Připravili jsme si pro vás soutěž o nejnovější hru z dílny Nintendo – Paper Mario: The Origami King. Cílem bude zaslat do komentářů pod soutěžní video na YouTube správnou odpověď na otázku z videa. Jednoduché, že? Tak rychle na to…

Jak se zúčastnit?

Soutěží se v komentářích pod soutěžním videem a soutěžící musí správně odpovědět na otázku z videa, která zní: Jak se jmenuje hlavní záporná postava ze hry Paper Mario: The Origami King?

Výherce bude určen náhodným losem, bude jen jeden a do slosování budou přidány všechny správné odpovědi, jehož autoři splní všechny podmínky. Soutěž probíhá od uveřejnění videa dne 10. července do 16. července 2020 23:59. Následně vybereme výherce. Opakujeme, že soutěž se nekoná zde, ale přímo pod videem v komentářích.

Co můžete vyhrát?

Náhodným výběrem bude vybrán jeden soutěžící, který po splnění všech podmínek obdrží hru Paper Mario: The Origami King na Nintendo Switch.


Podrobné soutěžní podmínky


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrováni pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde. Dále souhlasíte s poskytnutím údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 – GDPR.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nbase.cz.

2 comments
    1. Děkujeme za komentář, ale soutěží se pouze na YouTube – přímo v komentářích pod videem. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share