Soutěžte s námi o komiksy Pokémon – Výsledky

Naše soutěž o tři balíčky prvního a druhého dílu komiksu Pokémon RED a BLUE je u konce a my samozřejmě známe vítěze! Než vám ale povíme, kdo zvítězil, podíváme se společně na správné odpovědi.

V první otázce jsme se ptali na velkou slabost trenéra stadionu v Pewter City Brocka, kterou dával na odiv snad v každém dílu seriálu. Správnou odpovědí byly samozřejmě dívky. Brock byl schopný zamilovat se do každé dívky, kterou spatřil.

Druhá otázka se zaměřila na trenérku stadionu. Hlavního hrdinu příběhu Ashe s ní svedla jedna zajímavá příhoda. Byla jím krádež a zničení jejího kola. Ash si jej “vypůjčil”, aby mohl dovézt raněného Pikachu co nejrychleji do lékařského střediska.

Ve třetí otázce jsme se ptali na hodnost trenéra stadionu z Vermillion City Surge. Odpověď byla snadná. Určitě si pamatujete na poručíka Surge a jeho předčasně vyvinutého Raichu.

Trenérka Erika ze stadionu v Celadon City se specializovala na travní pokémony. V tomto městě také provozovala výrobu a prodej parfému. Tipnete si z jakého pokémona? Byl to smraďoch Gloom.

Půlka otázek je za námi. Dalším trenérem stadionu je ninja Koga z Fuchsia City. Na rozdíl od ostatních trenérů se Koga stal členem elitní čtyřky a jeho místo nahradila jeho dcera Janine.

Trenérka Sabrina z Saffron City se specializovala na psychické typy pokémonů a přicházející trenéry hezky potrápila sadou nepříjemných telemostů. Ti, kteří se skrz toto bludiště dokázali dostat až k ní, se mohli utkat s jejím nejsilnějším pokémonem Alakazamem.

Blížíme se do finále. Předposledním trenérem je Baline ze Cinnabar Island’s, který se specializoval na ohnivé typy pokémonů. Je také znám pod titulem “The Hotheaded Quiz Master” (Horkohlavý kvízový mistr). Odpověď je tedy jasná. Bylo nutné správně odpovědět na všechny otázky jeho kvízu.

A jsme u konce.Poslední otázka se týká trenéra stadionu ve Viridian City Giovanniho, který je mimochodem také šéf nechvalně proslulé organizace Rakeťáků. Jméno jeho syna je Silver. Můžete si ho pamatovat jako vašeho rivala ve verzích her Silver a Gold.


Teď to nejdůležitější. Máme tu výherce balíčků prvního a druhého dílu komiksu Pokémon RED a BLUE a těmi jsou:

  • ***na.ja**b@outlook.com
  • m**ekm***s1@gmail.com
  • ar****on@icloud.com

Výherce jsme kontaktovali na mail, kde se jednotlivě domluvíme na způsobu předání. Všem moc gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Děkujeme také nakladatelství CREW s.r.o., která komiksy do soutěže věnovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share