Soutěžte s námi o komiksy Pokémon

Hello there! Welcome to the world of Pokémon! My name is Oak! People call me the Pokémon Prof! This world is inhabited by creatures called Pokémon! For some people, Pokémon are pets. Other use them for fights. Myself… I study Pokémon as a profession. First, what is your name? Right! So your name is RED! This is my grandson. He’s been your rival since you were a baby. …Erm, what is his name again? That’s right! I remember now! His name is BLUE! Red! Your very own Pokémon legend is about to unfold! A world of dreams and adventures with Pokémon awaits! Let’s go!

Kdo z fanoušků Pokémonů by neznal tato slova. Nepatří nikomu jinému než světoznámému expertu na Pokémony profesoru Oakovi z Pallet Town. Ti z vás, kteří měli to štěstí strávit dětství s původní hrou Pokémon Red a Pokémon Blue pro Game Boy, jistě na tento úvodní text hry nikdy nezapomenou. Svět pokémonů se však za dvacet čtyři let své existence rozšířil na všechna možná místa. Od zmíněných videoher přes animované seriály a filmy až po nejrůznější hry a hračky všeho druhu. A samozřejmě ani svět komiksů nemohl zůstat bez zářezu…

Díky nakladatelství CREW s.r.o si mohou všichni fanoušci původních her a pokémonů vůbec připomenout dobrodružství Reda a Bluea na stránkách komiků poprvé v češtině. Dnes vychází již druhý díl této sedmidílné manga série, a proto jsme si pro vás připravili soutěž!

Vaším úkolem nebude nic snazšího než odpovědět na osm jednoduchých otázek, které se vážou na reálie animovaného seriálu Pokémon. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří obdrží první a druhý díl komiksu Pokémon: Red a Blue. Soutěžní formulář naleznete níže a odpovídat můžete do úterý 17. listopadu 2020 23:59:59. Každý může v soutěži odpovídat pouze jednou – v případě vícenásobného odeslání odpovědí bude soutěžící ze soutěže vyřazen.


Podrobné soutěžní podmínky

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství CREW s.r.o. Mockrát děkujeme.


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrováni pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Dále souhlasíte s poskytnutím údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 – GDPR. Rovněž svou účastí v soutěži souhlasíte s poskytnutím, ukládáním a čtením souborů cookies (více informací zde).

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese soutez@nbase.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share