Ve spolupráci s webem NintendoShop.cz jsme si pro Vás připravili další soutěž, tentokrát s tématikou série Star Fox.

00000A 3DS package_NOA

Prolog

“Zlý Andross se opět snaží převzít moc nad hvězdným systémem Lylat, nacházející se uprostřed Mléčné dráhy. Lidstvo je zdrceno. Do zbraní byl povolán elitní tým Star Fox, ale při prvním střetu neuspěl. Hlavní pilot Arwingu, Fox McCloud, se však nechal slyšet, že na světě existuje jedna osoba, která vše dokáže změnit a nastolit opětovný mír. A tou osobou můžete být Vy!”

Jak se zúčastnit

Aby vás hvězdný tým Star Foxu mohl najít, potřebuje k tomu znát vaši identitu. Stačí se vyfotit ve vesmírném obleku, který se bude skládat z cedníku (příp. kastrolu, např. jako helmice) a alobalu (např. jako brnění). Dalším předmětům se meze nekladou (čím originálnější, tím lepší). Výslednou fotku pak zašlete na e-mail info@nbase.cz s předmětem zprávy Soutěž.
Soutěž probíhá od 18. 4. 2016 do 24. 4. 2016 23:00. Následující den vybereme výherce.

Výherce bude vybírat porota složená ze zakladatelů webu NBase – Lukas, Terezka, JakeWh, Toxy, Bramatton.

Pro účast musíte být registrovaným členem webu NBase.cz s platnou e-mailovou adresou (na tento e-mail Vám budeme v případě výhry psát).

Co můžete vyhrát?

Výherce je pouze jeden a získá hru Star Fox 64 3D na konzoli z rodiny Nintendo 3DS. Výhra bude doručena výhradně přepravní společností Česká pošta.

Podrobné soutěžní podmínky

Cenu do soutěže věnoval obchod NintendoShop.cz. Mockrát děkujeme.


Vítěz

Rozhodování nebylo snadné a všechny obrázky se nám opravdu líbily a hodně nás pobavily. Nakonec jsme ale museli vybrat…

Novým členem jednotky Star Fox se stává:

Matistar01

Výherci gratulujeme a děkujeme všem za účast. Ti z Vás, kteří nebyli do Star Fox týmu vybrání, nebuďte smutní, každý z Vás obdrží 50 bodů do NBClubu a brzy uspořádáme novou soutěž. 😉 

Prosíme výherce soutěže, aby nám na emailovou adresu info@nbase.cz zaslal svoji adresu, na kterou mu poté doletí Star Fox 64 pro Nintnedo 3DS.


Galerie


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrování pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese uvedené výše.