Staň se jednotkou týmu Star Fox a vyhraj hru!

Ve spolupráci s webem NintendoShop.cz jsme si pro Vás připravili další soutěž, tentokrát s tématikou série Star Fox.

00000A 3DS package_NOA

Prolog

“Zlý Andross se opět snaží převzít moc nad hvězdným systémem Lylat, nacházející se uprostřed Mléčné dráhy. Lidstvo je zdrceno. Do zbraní byl povolán elitní tým Star Fox, ale při prvním střetu neuspěl. Hlavní pilot Arwingu, Fox McCloud, se však nechal slyšet, že na světě existuje jedna osoba, která vše dokáže změnit a nastolit opětovný mír. A tou osobou můžete být Vy!”

Jak se zúčastnit

Aby vás hvězdný tým Star Foxu mohl najít, potřebuje k tomu znát vaši identitu. Stačí se vyfotit ve vesmírném obleku, který se bude skládat z cedníku (příp. kastrolu, např. jako helmice) a alobalu (např. jako brnění). Dalším předmětům se meze nekladou (čím originálnější, tím lepší). Výslednou fotku pak zašlete na e-mail info@nbase.cz s předmětem zprávy Soutěž.
Soutěž probíhá od 18. 4. 2016 do 24. 4. 2016 23:00. Následující den vybereme výherce.

Výherce bude vybírat porota složená ze zakladatelů webu NBase – Lukas, Terezka, JakeWh, Toxy, Bramatton.

Pro účast musíte být registrovaným členem webu NBase.cz s platnou e-mailovou adresou (na tento e-mail Vám budeme v případě výhry psát).

Co můžete vyhrát?

Výherce je pouze jeden a získá hru Star Fox 64 3D na konzoli z rodiny Nintendo 3DS. Výhra bude doručena výhradně přepravní společností Česká pošta.

Podrobné soutěžní podmínky

Cenu do soutěže věnoval obchod NintendoShop.cz. Mockrát děkujeme.


Vítěz

Rozhodování nebylo snadné a všechny obrázky se nám opravdu líbily a hodně nás pobavily. Nakonec jsme ale museli vybrat…

Novým členem jednotky Star Fox se stává:

Matistar01

Výherci gratulujeme a děkujeme všem za účast. Ti z Vás, kteří nebyli do Star Fox týmu vybrání, nebuďte smutní, každý z Vás obdrží 50 bodů do NBClubu a brzy uspořádáme novou soutěž. 😉 

Prosíme výherce soutěže, aby nám na emailovou adresu info@nbase.cz zaslal svoji adresu, na kterou mu poté doletí Star Fox 64 pro Nintnedo 3DS.


Galerie


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrování pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese uvedené výše.

8 comments
      1. Všechny easter eggy máme na sobě, ale teď jsem si všiml, že některé nejsou vidět, protože se obrázek nedá přiblížit, např. ten bílý čtverec na mém opasku je obrázek, který má na opasku tým Star Fox ve Star Fox Zero.

  1. Když jsem to včera viděl, tak jsem se mohl zbláznit (a málem se to stalo). Chtěl jsem vám všem poděkovat, ale potom se mi ztratilo připojení k internetu, tak to tedy udělám teď. Chtěl bych samozřejmě poděkovat celému týmu NBase, ale také vám ostatním, kteří jste se účastnili soutěže se mnou. Bez vás by to nebylo tak napínavé, jako to bylo včera. Nakonec děkuju Nellince, bez které by nebyla fotka tak povedená. Teď půjdu poslat email s adresou a pokud hra přijde do pátku, tak ji určitě vezmu na sraz.

      • My také děkuje za všechny fotky, bylo to super! Překvapilo nás, že jste do toho šli. Hru jsem dnes odeslal, takže do pátku určitě dorazí a nezapomeň nám potom napsat, jak se ti líbí. 🙂
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
VÍCE

Soutěž s Jibanyanem

Ve spolupráci se společností ConQuest Entertainment, a.s., jsme si pro Vás k příležitosti vydání hry Yo-Kai Watch připravili vědomostní…
Total
0
Share