Trenéři, začněte cvičit! Blíží se březnový 2018 International Challenge

2018 International Challange je turnaj, který bude probíhat online, ve hrách Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon. Turnaj bude probíhat od 01:00 v pátek 23. 3. 2018 do 00:59 v pondělí 26.3. Hráči budou moci hrát maximálně 15 zápasů za den, přičemž hráči narozeni roku 2003 a později budou moct hrát pouze mezi 06:00 a 23:00.

Západy budou ve formátu Double Battle a všichni pokémoni budou automaticky srovnaní na Level 50. Itemy budou povoleny všechny (takže se připravde na mega-evoluce a z-movy), ale je zakázáno v týmu mít dvakrát tentýž item.

Pokémoni jsou povolení téměř všichni (Celý National Dex, od #001 – #806, kromě pokémonů Mewtwo, Mew, Lugia, Ho-Oh, Celebi, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Jirachi, Deoxys, Dialga, Palkia, Giratina, Phione, Manaphy, Darkrai, Shaymin, Arceus, Victini, Reshiram, Zekrom, Kyurem, Keldeo, Meloetta, Genesect, Xerneas, Yveltal, Zygarde, Diancie, Hoopa, Volcanion, Cosmog, Cosmoem, Solgaleo, Lunala, Necrozma, Magearna, Marshadow, a Ash-Greninja), ale pokémoni, kteří byli do vaší hry získáni pomocí aplikace Poké Transporter, jsou zakázaní. Každý pokémon může být v týmu maximálně jednou.

Pokud si budete na váš tým dávat pokémona Smeargla, dejte si pozor, aby měl naučené jen útoky, které by bylo možné najít na pokémonovi chyceném ve hrách Pokémon Ultra Sun, Sun, Ultra Moon, Moon, nebo získaném mystery giftem v těchto hrách.

Útoky závislé na přírodních podmínkách budou mít tyto efekty:

Z Nature Power se stává Tri Attack

Seacret Power bude mít 30% šanci paralizovat soupeřova pokémona

Camouflage změní typ uživatele na Normal

Nezapomeňte, že se i tento zápas počítá k celkovému počtu Championship Pointů. Nejlepší hráči svých věkových kategorií tyto body získají a pokud jich během roku nasbírají dostatečné množství, budou pozváni k účasti na mistrovství světa v Pokémonech. K získání těchto bodů musíte být registrovaní do programu Play! Pokémon a musíte mít Player ID. Všichni účastníci turnaje dostanou 50 Battle Pointů. Účastníkem turnaje je hráč, který se zůčastní nejméně třech soubojů.

Regitrace do turnaje proběhne od 01:00 dne 15. března do 00:59 dne 23. března.

Více informací najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
25
Share