Jak probíhal společný sobotní sraz v Kozlově Almaře?

Zase po měsíci v Almaře

Tento sraz byl po několika měsících zase společný. Sešlo se nás tu přes dvacet, včetně Patrika, který za námi pravidelně jezdí až z Bratislavy. Začátek srazu byl naplánován na pátou hodinu a já, jakožto organizátor, jsem přišel v půl páté, abych stihl vše připravit. Kolem páté začali chodit první Nintendo fanoušci a za necelou hodinu byla celá místnost v Almaře plná. Později přišlo ještě několik opozdilců.

Všichni měli možnost odnést si domů spousty plakátů a zahrát si nejrůznější hry. Po šesté hodině jsme se vrhli na první turnaj v Mario & Sonic: Olympic Games at the Rio. Většina z nás tuto hru hrála poprvé, ale to nás nezastavilo v tom, abychom si ji užili naplno. Hrálo se ve skupinách po čtyřech a vítězové se utkali ve finále, ve kterém soutěžili o ceny.

Krátce po dohrání turnaje jsme se pustili, tradičně, do turnaje v Mario Kart 7. Tentokrát jeli dvě skupiny po osmi a první čtyři místa z každé skupiny se utkaly ve finále o ceny. U Mario Kart 7 se všichni skvělě bavili, ostatně je to hra, která dokáže pěkně rozdmýchat emoce.

Po skončení každého z turnajů jsme vítězům předali ceny, ze kterých měli radost a následovalo už jen klasické diskutování nejen o hrách a volné hraní. Navzdory tomu, že se sotva dohrál Mario Kart 7 turnaj, tak se další skupinka znovu propojila a společně si zajezdili, tentokrát beze stresu jestli vyhrají.

Na srazu se dál vesele střídaly tituly jako Animal Crossing, Super Smash Bros. 3DS, Terraria, Pokémon a mnoho dalších.

Příští sraz bude opět rozdělený na Prahu a Olomouc. Myslím si, že mohu sobotní večer považovat za velice povedený a rád bych vás pozval na ten příští. Je to skvělá příležitost poznat nové kamarády-spoluhráče, získat nové StreetPassy, zasoutěžit si o pěkné ceny ale hlavně se královsky pobavit.

3 comments
  1. i já a mrzí mě to chtělo by to aby termín dalšího srazu byl předem zveřejněný i zde na NBASE. Rád bych se taky zúčastnil

  2. Nebuďte smutní další sraz bude za měsíc a de dobře vědét. Plánujeme sem přidat kalendář všech možných událostí aby Vám nic neuteklo. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share