Nadcházející turnaj VGC 2018 ve hře Pokémon Showdown pro každého!

Dámy a pánové, již brzy vyjdou hry Pokémon Ultra Sun a Ultra Moon, a s novými hrami přichází nová sezóna kompetitivních Pokémonů. Pravda, zatím hry ještě nevyšly, ale připravili jsme si pro vás turnaj na aplikaci Pokémon Showdown, která je zdarma přístupná a je skvělou simulací skutečných verzí, obsahující stejné útoky, pokémony, mechaniky, staty i schopnosti z her.

Účelem tohoto turnaje je vytvoření meta hry. Pravidla pro nadcházející hru umožňují zcela nové strategie, ale ještě je nikdo nevymyslel. Povoleni jsou i starší pokémoni, kteří byli z podstatné části minulé sezóny zakázáni, takže i pokud jste hrávali pokémony kdysi dávno, může být vaše strategie opět použitelná. Pokud jste nikdy předtím pokémony nehráli, nebo aspoň ne kompetitivně, nyní je vaše šance, protože v této nové sezóně jsme začátečníci všichni. Takže ať jste Pokémony kdysi hráli, nikdy nehráli nebo dodnes hrajete, přijďte se zúčastnit 28.10. 2017 ve 12:00 našeho online turnaje v Pokémon Showdown!!

V Pokémon Showdown si můžete velmi rychle sestavit tým, takže se nemusíte bát zkoušet nové nápady a v případě jakýchkoli problémů si nebojte napsat do komentářů o radu.

Pravidla jsou následující:

  • Hrát se bude ve zdarma dostupné aplikaci Pokémon Showdown
  • Formát bude Double Battle
  • Povoleni jsou všichni pokémoni z National Dexu, kromě legendárních a mystických pokémonů (NESMÍTE tedy používat tyto Pokémony: Mewtwo, Mew, Lugia, Ho-Oh, Celebi, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Jirachi, Deoxys, Dialga, Palkia, Giratina, Phione, Manaphy, Darkrai, Shaymin, Arceus, Victini, Reshiram, Zekrom, Kyurem, Keldeo, Meloetta, Genesect, Xerneas, Yveltal, Zygarde, Diancie, Hoopa, Volcanion, Solgaleo, Lunala, and Magearna)
  • Nesmíte mít v týmu vícekrát jednoho pokémona
  • Všechny itemy jsou povoleny, ale nesmíte mít jeden item vícekrát
  • Všichni Pokémoni musejí mít Level 50, ne víc, ne méně
  • Pokud se turnaje chcete zúčastnit, prosím, připravte si dopředu v Pokémon Showdown team. Také si prosím udělejte na této stránce účet.

Doufám, že díky tomuhle turnaji budeme všichni připraveni na nadcházející sezónu a že se turnaje zúčastní jak noví, tak staří hráči, i ti, kteří nikdy nehráli nebo kteří přestali hrát. Tohle je nový začátek pro každého, tak si ho nenechte ujít! Showdown si můžete stáhnout na této stránce: http://pokemonshowdown.com/.

A registrovat se můžete na Facebookové stránce soutěže: https://www.facebook.com/events/792263350956730/?active_tab=about

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share