Velká letní dovolenková soutěž s NBase.cz!

Ve spolupráci s ConQuest Entertainment, a.s., jsme si pro Vás připravili bohatou dovolenkovou soutěž. Cílem bude zaslat vaše kreativní pojetí léta s Nintendo a splnit pár podmínek níže. Jednoduché, že? Tak rychle na to…

Jak se zúčastnit?

Zpestřete si vaší snovou dovolenou s konzolemi a hrami od společnosti Nintendo. Připravili jsme pro vás kreativní soutěž, která má tři kategorie. V každé kategorii vyhrává pouze jeden výherce, kterého vybere odborná porota složená z týmu webu NBase.cz. Jeden účastník se může účastnit i vícekrát, ovšem vždy jen jednou v jedné kategorii. Zároveň, pokud se účastník bude účastnit ve více kategoriích, musí do každé příslušné kategorie zaslat nový unikátní výtvor. Každý má tedy tři šance na výhru!

1. kategorie – Dovolená s Nintendo Switch

Zašlete nám namalovaný obrázek nebo se vyfotografujte, jak si na dovolené užíváte hraní s konzolí Nintendo Switch. Podporované formáty obrázků jsou *.pdf, *.png a *.jpg (*.jpeg).

2. kategorie – Dovolená se zařízením z rodiny Nintendo 3DS

Pokud jste ještě nezanevřeli nad svými kapesními handheldy, ukažte nám, jak si na dovolené užíváte právě s nimi, a to opět formou namalovaného vlastnoručního obrázku nebo fotografie. Je jedno jestli dovolenkujete s Nintendo 2DS, 3DS nebo New Nintendo 2DS XL. Podporované formáty obrázků jsou *.pdf, *.png a *.jpg (*.jpeg).

3. kategorie – Dovolená s Nintendo

A pokud vás nebaví fotit, roztáhněte kreativní křídla a pošlete nám prostě cokoliv, u čeho budeme vidět, jak si užíváte léto s Nintendo konzolemi a hrami. Vymyslete bláznivý příběh, napište nádhernou báseň, nafilmujte nám nějaké video nebo nám zazpívejte. Fantazii se meze nekladou.


Soutěžní příspěvky nám zasílejte na e-mailovou adresu info@nbase.cz s předmětem „Letní soutěž“. V samotném e-mailu pak nezapomeňte sdělit vaše jméno, příjmení a také soutěžní kategorii! Bez těchto údajů se soutěžní příspěvek stává neplatným!

Jak již bylo řečeno, vyhrávají tři příspěvky, z každé kategorie vždy jen jeden. Soutěž probíhá od 23. 7. 2018 do 31. 8. 2018 23:59. Následně vybereme výherce. Pro účast musíte být registrovaným členem webu NBase.cz s platnou e-mailovou adresou (na tento e-mail Vám budeme v případě výhry psát o adresu a další údaje).

Co můžete vyhrát?

Výherci obdrží rovnocenné balíčky, jsou celkem 3 (pro jednoho výherce jedné kategorie vždy jen jeden balíček). Výhra je nepřevoditelná, nezpeněžitelná a nedá se soudně vymáhat.

Balíček je napěchovaný cenami a obsahuje:

 • Hrneček Mario Kart 8 Deluxe
 • Tričko Xenoblade Chronicles 2
 • Čistítko na display Nintendo Switch
 • A2 plakát Pokémon Ultra Sun & Ultra Moon
 • Blok s tvrdými deskami na psaní Pokémon Sun & Moon
 • Figurka Solgaleo ze hry Pokémon Sun
 • Odznáček Yo-Kai Watch
 • Kovový přívěšek na krk nebo klíče s logem The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Výherci

Jako vždy přišlo nepřeberné množství obrázků a rozhodnout o třech vítězích, z každé kategorie jednoho, bylo velice obtížné. Zasekli jsme se na tom dokonce na několik dní! Tady jsou:

 • 1. kategorie – El Gato
 • 2. kategorie – Andrea Fašková
 • 3. kategorie – Mates Doskočil

Výhercům gratulujeme a posíláme jim e-mail s žádostí o adresu. Poraženým děkujeme za účast a již teď můžeme prozradit, že své štěstí budou moci vyzkoušet v další soutěži, která vypukne už brzy.


Podrobné soutěžní podmínky

Ceny do soutěže věnovala společnost CQE.cz. Mockrát děkujeme.


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrováni pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde. Dále souhlasíte s poskytnutím údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 – GDPR.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nbase.cz.

1 comment
 1. Dobrý deň,
  píšem Vám ako výherkyňa tejto súťaže – 2. kategória, Andrea Fašková. Dosiaľ ste mi nič zo spomínaných cien neposlali… Neviem, či to celé zlyhalo, zabudlo sa, alebo ste sa ma proste odignorovali. Je to škoda, lebo výhra ma veľmi potešila – do súťaže sme sa zapojili aj s priateľom s veľkou vervou a nakoniec to nevyšlo.
  Rada by som sa tiež dozvedela, či ste ostatným niečo poslali 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
8
Share