Jste doma a nemáte co hrát? Doporučujeme tyto free-to-play hry na Nintendo Switch

V aktuální situaci všichni zodpovědní občané tráví čas doma. Zabavit se dá všelijak, my hráči často sáhneme po dobré hře. Pokud vám už vaše herní knihovna nestačí a máte hluboko do kapsy (nebo prostě z opatrnosti nechcete tolik utrácet), sepsali jsme pro vás tipy na několik bezplatných her, které dokáží docela dobře zabavit.

Asphalt 9: Legends

Až překvapivě dobrou zábavu si pro nás připravil Gameloft se svou legendární sérií závodních her, která se v minulosti proslavila na “hloupých” telefonech. Switchová verze přináší akční arkádové závody s velikým výběrem reálných aut. Ty samozřejmě můžete odemknout buď hraním nebo za reálné peníze. Nejde však o nijak agresivní monetizační model, při troše vytrvalosti se tak zanedlouho můžete dostat i k těm nejlepším kárám. Nedávno jsme se navíc dočkali velkého updatu, který přinesl mimo jiné i (vcelku podařenou) novou trať.

Dauntless

Kombinaci Monster Huntera a WoWka přináší MMORPG Dauntless. Hra je dostupná na prakticky všech aktuálních platformách a navíc podporuje crossplay. Zahrajete si v ní na zabijáky nebezpečných příšer. Za jejich porážení získáte vybavení, abyste mohli jít na ještě silnější a tak dále. Ačkoliv port na Switchi má občas problém udržet stabilní frame rate, nijak zásadně to neovlivňuje požitek z hraní.

Super Kirby Clash

Pro fanoušky Kirbyho tu pak je akční Super Kirby Clash. Podobně jako v Dauntless vyrážíte na jednotlivé mise proti stále silnějším oponentům, nicméně ve druhém rozměru. Nechybí podpora všech typů multiplayeru, co Switch podporuje a roztomilá grafika, jak je u Kirbyho her zvykem. Bez placení jde občas možná trochu o grind, na takové to zahrání si půl hodinky denně je to však naprosto vynikající adept.

Tetris 99

Pokud jste předplatiteli Nintendo Switch Online, vhod by vám mohl přijít “Tetris Battle Royale”, jak mu někteří přezdívají. Ve standardním módu se tu totiž postavíte proti 98 dalším hráčům, přičemž to, jak dobře se daří vám ovlivní vaše oponenty a naopak. Zakoupit se pak za drobný peníz dají i rozšíření přinášející další módy.

Fallout Shelter

Kdo se dokáže dobře postarat o protiatomový bunkr bude jako doma ve Fallout Shelter. Spin-off hra ke slavné RPG sérii a někdejší hit na mobilech a tabletech si můžete zahrát i na konzolích. Jde o strategickou hru, kde se musíte postarat o občany svého krytu, přidělovat jim práci a bunkr postupně rozšiřovat.

Warframe

Jedním z nejnovějších přírůstků do bezplatných her na Nintendo Switch je akční střílečka Warframe, která se již několik let těší veliké popularitě. Světlo světa poprvé spatřila v roce 2013 a od té doby neustále přibývá nový obsah možnosti, které jako hráči dostáváte do rukou. Na Switchi samozřejmě nebude všechno vypadat tak skvěle jako jinde, ale to neubírá kvalitní hratelnosti.

Free-to-play her na Nintendo Switch je samozřejmě mnohem více, toto je jen několik z nich. Snažili jsme se vypíchnout spíše méně známé, pozapomenuté, nebo ty, u kterých není Switch verze zatím tak známá. Pokud znáte další, které vás bavily, určitě se o své tipy podělte s ostatními v komentářích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share