TOP 5: Animal Crossing amiibo

Amiibo, zhouba peněženek většiny z nás. Přiznejte se, kdo doma nemáte taky alespoň jednu z těchto rozkošných postaviček?! My tedy ano, a ne jen jednu…

Kdo mě alespoň trochu zná, ví, že jsem velký milovník Animal Crossingu a tudíž po ohlášení vydání takto laděných amiibo zaplesalo mé srdce, avšak zaplakala peněženka. Naštěstí svátky, narozeniny a Vánoce pokryly většinu nákladů na jejich pořízení a tak se den se dnem sešel a doma nám na poličce stojí všech osm figurek.

Rozhodování to bylo opravdu těžké, ale vítěz může být jen jeden (tedy pět, zbylým třem se omlouvám).

#5 Digby

Isabellin bratr-dvojče, pracující v Happy Home Showcase. No jen se podívejte na ten jeho ocásek!

#4 Isabelle
Kdo by neznal Isabelle? Naše věrná sekretářka v Animal Crossin New Leaf sice není mou oblíbenkyní, avšak amiibo je povedené. Dokonce vyjde i nové, na kterém bude mít letní obleček!
#3 Tom Nook
Největší šejdíř a pracháč celé série, jen se podívejte, jak vystrkuje ten svůj pupíček v krásně vzorované vestičce. Jakoby říkal “Děkuji, děkuj Vám všem za peníze!”
#2 KK
KeyKeye jsem chtěla od chvíle, kdy jsem uviděla fotku všech osmi amiibo. Pejsek sedící na pařezu s kytarou v ruce, určitě pracuje na další ze svých balad.
#1 Mable
Přestože postava Mabel mě v New Leafu nijak neoslovila, ani samotné amiibo z fotek ne, byla to láska na první pohled (naživo). Tedy pohled a ohmatání. Když jsme se zúčastnili eventu ve SkillZonu a měli šanci si amiiba ohmatat, úplně jsem propadla Mabeliným bodlinkám a slušivé zástěře.

Jak jste na tom vy? Vlastníte také nějaké z těchto amiibo? Souhlasíte s pořadím? Nebo Vás uchvátily rozkošné lamičky Reese a Cyrus či roztomilé tvářičky Lotie?

trio

3 comments
  1. Nejlepší je Tom Nook. Jednoznačně Tom Nook. Jen se podívej na ten jeho detailní svetr a ten pupík. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share