Týden za námi #13 – Panické koule a začínající E3

Další týden utekl jako voda a my se hlásíme s naším (ne)pravidelným seriálem. Tento týden byl ve znamení příprav na E3 a někteří vydavatelé a vývojáři dokonce už odprezentovali jejich konferenci. Konkrétně Electronic Arts na ní představilo nový díl ze série FIFA, FIFA 19, o které se nám už podařilo zjistit více informací. Činili se však i ostatní, a tak si můžete na následujících řádcích přečíst zprávy, které vás v záplavě novinek minuly.

Více informací k FIFA 19

Včera jsme vás informovali o novém díle FIFA 19, který se na Nintendo Switch podívá 28. září tohoto roku. Kromě informací v článku uvedených už tak například víme, že hra poběží v 60 FPS jak v handheld módu, tak v TV módu, umělá inteligence hráčů byla posílena a i přesto, že hru nepohání Frostbite engine jako u ostatních verzí, je mnohem krásnější, detailnější a ucelenější než její předchůdce. Vděčit za to můžeme hernímu jádru, které EA dělá na míru přímo pro Switch. Navíc se kromě klasické edice bude prodávat speciální Champions Edition, která obsahuje 20 Jumbo Premium balíčků (jeden na jeden týden pouze!), zlatého hráče z UEFA Ligy Mistrů a další bonusy, včetně možnosti hrát hru 3 dny před vydáním! Ze sociální sítě Twitter se nám pak podařilo vyšťourat první záběry z hraní na Switch konzoli, podívat se můžete níže.

Sushi Striker: The Way of Sushido je v prodeji!

V superrychlých soubojích u sushi pásů musíte spojovat stejně barevné talíře a pak je házet na svého soupeře. Zní to jednoduše, že? Ale nenechte se zmást, tak jednoduché to není. Čím více jich totiž spojíte, tím vyšší bude i váš talířový komín a tím silnější váš útok. Ubraňte svou domovinu od vetřelců v této puzzle akci, aby si vaši spoluobyvatelé mohli užívat delikátní sushi v klidu a míru. Nechť zvítězí ten nejlepší sushi samuraj! Hra Sushi Striker: The Way of Sushido vyšla na Nintendo Switch a zařízení z rodiny Nintendo 3DS a pořídit je můžete zhruba za tisíc korun.

Co má společného Rafael Nadal a Nintendo?

Nintendo je známé svojí originalitou, co se upoutávek a reklam týče. Tentokrát to ukázalo v traileru na Mario Tennis Aces, kdy se s Mariem utkal sám pan Antuka – Rafael Nadal. V rámci přátelské hry bylo ukázáno i několik Mariových triků, se kterými měl i Nadal co dělat. Byl vidět i nějaký ten gameplay, nicméně spousta z vás si hru jistě vyzkoušela o víkendu od 1. do 3. června. Na zbytek informací si nicméně musíme počkat na prezentaci v rámci E3.

Koule zachvátila panika!

Vydavatelství Adult Swim Games a vývojář Rekim oznámili datum vydání Pool Panic pro Nintendo Switch – 19. července 2018. Určitě jste již nalezli jistou podobu mezi částí nadpisu a touto hrou, která dává možnost ke spoustě slovních hříček. Jedná se o rozsáhlou adventuru plnou různých věcí, které se dají dělat s koulemi (na kulečník, samozřejmě). Budete se pohybovat v prostředí komiksové grafiky znázorňující prostředí od suché horké pouště, přes betonovou džungli měst, až po tu pravou tropickou. Budete řešit různé hlavolamy a hádanky, setkáte se s různými druhy bossů ve více než 100 úrovních. Budete je řešit i prostřednictvím aktivit, jako třeba minigolf nebo fotbal (klasický evropský). Hra bude nabízet průchod nejen v jednom, ale i s pomocí jednoho až tří přátel.

Odhalte tajemství planety Alpha

Vydavatelství Team17 se spolčilo s nezávislým dánským herním studiem za účelem vydání hry PLANET ALPHA na Nintendo Switch a další konkurenční konzole. Planet Alpha je vesmírnou plošinovkou s nádhernou grafikou a tajemnou hudbou. Nově zveřejněný trailer ukazuje rozmanitý svět plný nástrah a hádanek. Tyto elementy spolu se side-scrolling sekcemi a stealth mechanikou vytváří nezapomenutelný herní zážitek. Ve hře se probudíte na cizí mimozemské planetě, která hostí mystickou faunu a flóru a v průběhu odhalíte možnost otáčet a ovládat celou tuto planetu. Je opravdu tahle planeta tak klidná a vyrovnaná, jak se na první pohled zdálo? To zjistíte na podzim tohoto roku, kdy hra vychází.

Týden na NBase

U nás byl týden relativně nabitý. Začali jsme rovnou rozvrhem Nintenda na E3 a pokračovali recenzí na Shape of the World. Následovala přímo bombová zpráva o Keep Talking and Nobody Explodes a za ní klidný protiklad v podobě Switche jakožto rodinné konzole. Dále se průběžně objevilo pár novinek z E3 společně s jednou aktualizací v Pokémon GO! a jednou galerií na odlehčení. A především náš informační článek, jak to bude s E3 vypadat u nás na webu. Na naší facebookové stránce můžete najít speciální E3 Bingo. Stáhněte si jej, vytiskněte a společně s námi odškrtávejte všechna políčka, podle toho jak je Nintendo oznámí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
9
Share