Týden za námi #15 – Návrat starých dobrých známých

Ještě mě nepřestaly bolet mozoly po psaní posledního Týdne za námi a už je tu další. Ano, až tak rychle to utíká. Člověk chodí do práce, školy nebo už si užívá dovolenou a ty dny si letí vlastním tempem, přičemž každý z nich nám přinese vždy něco nového. Na mě pak je, abych ty nové informace vzal, nějak je setřídil a udělal vám z nich takový zběžný pohled, o co jste možná přišli. Co se týká Nintenda, je to pro mě radost ale i dost psaní, protože se nefláká a co týden nám toho dává docela dost. Zaujměte tedy pozici vámi oblíbenou, nechte na sebe působit nedělní oblačné odpoledne a užijte si tu jízdu s námi.

Pocket Rumble se zapojí do boje už 5. července

Tahle pocta bojovým hrám NeoGeo Pocket Color se přižene již 5. července i k nám. Byla vyvíjena dvěma muži ze studia Cardboard Robot Games. Původně se hra objevila i na prezentaci Nindies Showcase. Zřejmě nás čeká taková ta další stará škola všech rubaček. Ruku na srdce, i když jde o pěknou nostalgii, tak už od začátku spuštění Switche mám těch NeoGeo her tak nějak dost a chci jít i trochu jinou cestou. Jsou ale hráči, kterým to určitě udělá radost. Nicméně v původním článku se dočtete o něco více.

Yo-Kai, Yo-Kai, Yo-Kai Watch!!

Jsou to takoví Pokémoni na jiný způsob. I tak jsem je vnímal já poprvé, když jsem s nimi přišel do styku. Hra se mi líbila, má nějaký příběh, zajímavé příšerky a dobré ovládání bojů. Asi to mě vzalo o něco více než u Pokémů, avšak nenechme se mýlit, v Level 5 hodně opisovali. Teď ale už k novince. Během dubna jsme se dozvěděli, že Yo-Kai Watch zamíří i na Nintendo Switch. U milovníků nezůstalo jedno oko suché. Ano, bude se jednat o již 4. díl, protože trojka vyšla na 3DS. Těm, co chtěli ale vědět více a ne jen čekat, přišel na pomoc japonský manga časopis CoroCoro, který odhalil první teaser k této hře. V krátkém klipu můžeme vidět Keita, jeho dcery Natsume a Shin, které budou hvězdy i nadcházejícího filmu. Pro Japonce je tu dobrá zpráva, že se ještě tento rok dočkají 4. dílu. Pro nás je to zpráva o něco horší, protože fanoušci si počkají o něco déle, stejně tak, jako u předchozích dílů. Mrkněte se, jak to vlastně celé je.

Arena of Valor podruhé a na dva týdny

Když jsme na začátku měsíce zjistili, že druhý uzavřený test hry Arena of Valor proběhne někdy kolem léta, ještě jsme nic nevěděli přesně. Teď je to už jinak a pro příznivce této MOBA hry to znamená, že pro severní Ameriku a Evropu se vše spustí již 28. června. Nebude to však jen na nějaký víkend jako minule, ale pěkně na dva týdny až do 12. července. Aby toho ještě nebylo málo, tak všichni účastnící získají speciální skin pro Krixi, což je jedna z nejoblíbenějších mágů ze hry. Kdyby vás zajímalo více, stačí jen rozkliknout.

Vyměňujte Pokémony ve hře Pokémon GO

Už si ani nevzpomenu, kdy naposledy jsem Pokémon GO hrál. S přibývajícími hrami jsem se přesunul jinam, ale dění kolem tohoto titulu i nadále sleduji. Proto mi hned padla do oka možnost vyměňování mezi sebou. Také jak dlouho trval křik fanoušků. Niantic je však vyslyšel až teď. S novým updatem tak přichází funkce Přátelé, s kterými můžete obchodovat, ale pozor, funkce jsou k dispozici jen těm hráčům, kteří mají level 10 a vyšší. Samozřejmě se přidá více možností jako třeba ve formě dárku vejce, kde se vylíhne speciální Alolan Pokémon. Je toho mnohem více a pokud vás to zajímá zevrubněji, koukněte na původní článek.

Zajímavý koncept Joy Boy

Ač se zdá, že Nintendo nás zatím nehodlá obdařit nějakou podobnou vychytávkou, jako mělo 3DS, tedy Virtual Console, tak se do toho musel zapojit fanoušek přezdívaný JayH. Tento zajímavý koncept, kde se jeden z joy-con ovladačů připojí k samostatné obrazovce je velmi zajímavý. Otázkou je, jak by se hry případně do této konzole dostaly a co vše by dokázal emulovat. Teď už jen zbývá čekat, zda-li zůstane jen u zajímavého nápadu nebo se celá věc dá do pohybu. Pod tímto odkazem najdete zevrubnější info a přikládám i obrázek konceptu.

Kapitán Toad hlásí, že se objeví i na 3DS

Přesněji řečeno hra Captain Toad Treasure Tracker, jenž už se nám stačila předvést v pěkných trailerech na Nintendo Switch, se objeví i na jeho menším a starším bráškovi 3DS. Tam jsme zatím žádné video neviděli. To se ale mění, protože se objevil trailer i na verzi pro malý handheld a jeho sledováním si můžeme o trochu zkrátit dobu čekání. Plus přidávám stránku, kde jsem čerpal. Pojďme se mrknout.

Trochu toho opáčka

Na konec nám vždy zbývá takové to repete z naší stránky za celý týden. A jelikož se snažíme být aktivní, tak toho nebylo málo. YESBOOK nám dal nové informace ohledně připravovaného rozšíření Xenoblade Chronicles 2. Je hezké pozorovat, že ani čeští vývojáři nezanevřou na Switch, a tak jsme psali o Madfingeru, který nám chce dopřát zážitek ze Shadowgun Legends. Co by byl náš týden bez pořádné recenze, tentokrát na Mario Tennis Aces.  Captain Toad, o němž jsem psal výše, se ukázal i v našem článku o demu. Tak nějak jsme si píchli do Playstationu skrze vtipné narážky, které tento týden mělo Nintendo s Microsoftem. Posledním naším přídavkem byla další recenze na rozšířený obsah Splatoon 2, který se nejspíše povedl.

Tím bych chtěl náš týden zakončit a s přáním příjemného prožití zbytku víkendu vás pozvat na další neméně zajímavý týden, který pro vás budeme sledovat.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share