Týden za námi #19 – Vše, co jste chtěli vědět o Comic-Conu, ale báli jste se na to zeptat své mamky

Sakra, přiznám se dopředu a otevřeně, že jsem tento týden kolem Nintenda moc nesledoval a tipnul bych si, nebyl jsem jediný. Za prvé mám Switch na reklamaci a tak se radši vyhýbám všemu kolem toho, jinak by mi to zase přišlo líto. Za druhé jsou prázdniny a léto a tak se spousta lidí oddává jiným starostem, než sedět doma a hltat vše kolem her a pak ta třetí věc. Začal Comic-Con a tak hltám novinky kolem připravovaných filmů. Avšak stejně jsem nezanevřel na náš pravidelný týdenní sloupek a pár novinek jsem si přichystal. Dnes to ale pojmu i tak trochu oddechově a prázdninově.

Proměňte se v superhrdiny

Ne nebojte se, už vám nebudu nutit Úžasňákovi. Tohle totiž vypadá velmi dobře a k tomu všemu to pěje na mojí notu, kdy sjíždím samé superhrdinské trailery z Comic-Conu. Pohled z první osoby? Okay, to můžu. Solidní nářez, kde se proměníte v jednoho takového hrdinu a budete létat, bouchat padouchy a kdo ví co ještě. Přijde 9. srpna a bude se jednat o superhrdinský simulátor. Takže už nehledejme simulátory zahradničení, pracování nebo hrátek na pláži či stavění nějakého parku. Tohle je o level výš. O hru se postaral Pentadimensional Games, kteří trailer i oznámení pustili do světa. Mrkněte se na původní článek a trailer.

Sakra kam se hrdina, který už několik let zachraňuje Zeldu a zřejmě to moc úspěšně nedělá, protože vždy je zase v dalším ohrožení, ještě dostane? Nejen že si běhá po Hyrule království, jezdí v autíčkách, bojuje v Super Smash Bros. a objevil se i ve Skyrim. On se vecpal dokonce i do připravovaného Monster Hunter Generations Ultimate. To samozřejmě vychází 28. 8. tento rok a na tom se nic nemění. Nicméně ještě bych poopravil tezi vecpal. Spíš se tam dostalo jeho oblečení, štít s meč jako takový skin. Palicoes se bude moci zase obléknout jako Korok. Přídávám vám odkaz na článek a taky trailer. Omlouvám se, ale jsem prostě ulítlý na trailery. Teď už se jen bát toho, když půjdu v noci na záchod a potkám tam Linka.

Nintendo a Comic-Con

Juchů a zůstanu u svého oblíbeného tématického plánu, vám povídat o Comic-Conu aniž bych musel opustit téma Nintendo. Ano, právě ti sdíleli na internetu 4 fotky ze svého stánku na Comic-Conu. V původním článku jsou detailněji popsána. Ty, kterým stačí jen letmější popisek „tady stojí holka a něco hraje“, zaujmu. Na první fotce si zkouší zahrát Donkey Kong: Tropical Freeze, na kterou jsme dělali recenzi zde. Druhá je o té samé hře, třetí nás zavádí na očekávanou novinku Super Smash Bros. a konečně čtvrtá představuje hrátky s lepenkovou krabicí, pojmenovanou Labo. Kluk to tam pěkně rozbalil na skládací piáno.

Film o Legend of Zelda?

A u svátku filmů stále zůstáváme. Režisér Jordan Vogt-Roberts, který nyní připravuje film Metal Gear Solid, se rozmluvil o tom, jak by měl vznikat film ze světa slavné hry, kdyby se do toho chtěl někdo pustit. Ano, sám se nedávno nechal slyšet, že by si troufl klidně i na filmovou adaptaci Metroida. Aby nakonec nedopadl jako „mistr tohohle oboru“ sám slavný Uwe Boll, který takřka zkazil vše, na co sáhl. To samé bychom mohli použít i Paul W. S. Andersona, který si chce vyšlápnout na sérii Monster Hunter. Jestli vás ale zajímá celý rozhovor v originále, tak si rozklikněte odkaz.

No a nakonec je vždy to, co jsme stihli za celý týden. Dnes to ale trochu pozměníme. Kluci totiž měli na pilno a tak se každý věnoval něčemu jinému a také o tom nechali záznamy v podobě fotografií.

Lukáš potkal na pláži u moře opalujícího se Snorlaxe. Jaké pak bylo pozdvižení, když si požádal jen o jeden obyčejný autogram. Sám nám to vyfotil, i když pak z pláže byl odvlečen ochrankou.

Dále na vás kluci něco šijí. Sice to vypadá tajemně, ale nebojte nejedná se o pokračování 30 případů majora Zemana, nýbrž o nové video ze světa Nintenda.

Tak máme za sebou další letní Týden za námi a těšíme se na vás zase u dalšího dílu. Zatím si pěkně užívejte tepla a dovolené jak jen můžete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
3
Share