Týden za námi #20 – Týden plný trailerů

Je tak strašné a úmorné vedro, že bych mrtvému vypil oko. Zpocené prsty se mi belhají po klávesnici a unavený zrak hledá zajímavosti, které se udály za poslední týden. Zatímco minule jsme měli docela silnou podporu v podobě Comic-Conu, tento týden se zase tolik zvláštností nedělo. A však i v nejtemnějším lese lze nalézt trochu světla. Tak jsem šel, pořádně prohledal a prošťoural a něco vypátral. To jsem šetrně poskládal a napsal pro vás.

Odchází tvůrce Animal Crossingu

Jedna z mála her, na kterou se asi ještě načekáme. Celá komunita svírá netrpělivě pěsti, aby Nintendo ukázalo či oznámilo alespoň malý náznak kolem série Animal Crossing. No a ředitel vývoje této hry Isao Moro opustil japonskou společnost. Vzpomeňme, že při příchodu do Nintenda se stal asistentem režie pro Legend of Zelda: The Wind Waker a hned po té zakotvil v přístavu Animal Crossing. Spolupracoval hlavně na díle New Leaf pro 3DS. Jako na rozloučenou byl nedávno zmíněn i ve hře Splatoon 2. Do teď nebyl uveden žádný důvod odchodu pana Mora, ale my mu přejeme hodně štěstí kamkoliv ho to zavede. Původní článek naleznete zde.

Steins; Gate stylová 8bitovka na Switch

Zajímavá hra Steins; Gate Elite, která vyjde nejen na Switch, ale i na PS4 či PS Vita, se bude moci ve fyzické kopii pochlubit tou samou speciálně vytvořenou hrou, ale v 8bitové verzi. Ostatně to sám na Twitteru sdílel tvůrce hry Chiyomaru Shikura (sakra vždy tak krkolomná jména, že už to hůř ani nejde). Mini 8bitová kopie hry bude nést název ADV Steins; Gate a o něco níže vám přináším trailer na samotnou hru a původní článek.

State of Anarchy v hektickém traileru

Podvolte se anarchii. Tento stav vám propůjčí zběsilou touhu likvidovat vše kolem bez následků. Cítíte ten pocit? Ještě ne? Jak byste taky mohli, když vychází až za dva dny. Ještě přemýšlíte, co vše vás čeká? Tak v tom případě si můžete pustit trailer a zběsile si užít trailer, kde se bombarduje vše, co se hýbe. K tomu všemu vám sem hodím ještě odkaz, odkud jsem čerpal.

Iconoclasts na videu

Již za pár dní nás přivítá další ze zajímavých 2D stříleček a plošinovek s názvem Iconoclasts. Sám přemýšlím, co nového oproti některým starším skvostům může přinést? Nicméně trailer vypadá docela fajn a zřejmě to stále nebude na jedno brdo. V traileru jsou vidět i možní bossové a zajímavé lokace. No dejme tomu šanci, třeba to bude jeden z dalších hitů a nebo se propadne do propasti zapomnění. Více odpovědí najdete v traileru a taky zde.

Digitální Monstra v pěti minutách

Příšerek není nikdy dost. Nejen že tu máme kapesní monstra, tedy Pokémon, ale i Yo-Kai Watch a nyní se už k tak velké základně různých příšerek přidá i Digimon. Tato série spatřila světlo světa pár let po Pokémonech a uhnízdila se v televizích. Samozřejmě stejně jako u staršího a úspěšnějšího brášky to zkusily přes kartičky, hračky až po hry na konzole a pc. Nyní se chystají na nejnovější konzoli od Nintenda, tedy Switch. Komu unikl první trailer na hru, nemusí truchlit, najde ho hned pod textem. K tomu přidávám nově i 5 minut přímo ze hry. Pokud ani to nestačí, přidávám odkaz, kde jsem čerpal.

Náš Nbase týden měl také na pilno. Přinesli jsme vám nový trailer na Kirby: Star Allies, psali o tom jak The Inner World míří na Switch, pokecali jsme si s Čeňkem Cibienem, přinesli trailer k bonusům na předobjednávku Overcooked 2, oznámili nové nové hrátky s lepenkovou krabicí a nůžkami, podělili jsme se o záběry seriálu o nejrychlejším ježkovi planety a recenzovali hru, kde Yesbook jezdil Rychle a zběsile. V neposlední řadě vám připomínám SOUTĚŽ, která probíhá na našich stránkách do 31. 8. 2018.

Vyčerpal jsem své možnosti a letně rozehřátý běžím do bazénu. Vám radím to samé, pokud můžete, protože poslední dny jsou opravdu spalující. Já se na vás těším zase za týden.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share