Týden za námi #26 – Jednou jsi dole, jednou nahoře

Máme tu konec týdne a s ním se po odmlce vrací i váš oblíbený souhrn Týden za námi. Stále se snažíme věnovat zajímavostem a novinkám, které vám mohly uniknout nebo se je snažíme více probrat do hloubky. V tom dnešním článku se podíváme na většinou pozitivní zprávy, ale možná si i popláčete.

Ubisoft zabíjí Just Dance na Wii a Wii U

Na letošní konferenci E3 byl Ubisoftem představen další díl ze série tanečních her Just Dance a pro mnohé bylo překvapením, že se nového dílu hráči dočkají i na Wii a Wii U, přestože třeba verzi pro PlayStation 3 už definitivně zařízli. Před pár dny došlo k oznámení, že pro zkvalitnění poskytovaných služeb na zmíněných konzolích musí Ubisoft kvůli nové verzi zrušit online služby pro ty staré. Počínaje 16. listopadu 2018 si tak už neužijete některé multiplayerové módy na Wii verzích her Just Dance 2014, Just Dance 2015, Just Dance 2016, Just Dance 2017 a Just Dance 2018, a také na Wii U verzích her Just Dance 2014 a Just Dance 2015.

Two Tribes představují Swap This!

Už 2. listopadu navštíví Nintendo eShop arkádová logická hra Swap This! od studia Two Tribes, které vám přineslo populární kuře Toki Tori. V téhle hře nezáleží na tom, zda správně spojíte správné barvy, ale zda umíte správně taktizovat a využívat speciální schopnosti. Hra nabízí mnoho módů a hru si užijete jak na cestách v handheld módu, tak v dokovací stanici.

Warframe stáhnete už 20. listopadu

Tuhle kooperativní střílečku ze studia Digital Extremes asi netřeba představovat. Z počítačů ji zná téměř každý a na světě se těší velké oblibě hráčů a není tak divu, že logickým krokem vývojářského studia bude i její vydání na naši oblíbenou platformu. Na jedné konzoli si spolu zahrají až čtyři hráči, a to dokonce v 60fps! Podívejte se na exkluzivní záběry přímo ze Switche.

Splatoween ve Splatoonu 2

Celý tento víkend se mohli fanoušci populární hry Splatoon 2 těšit z halloweenského eventu, při kterém byli odměněni speciální limitovanými předměty a také novou lobby zahaleným do temného dušičkového hávu. Součástí tohohle strašidelného svátku byl i tradiční Splatfest, tentokrát s motivem Trick or Treat (koledu nebo trest), což je tradiční fráze se kterou děti chodí americké děti koledovat o sladkosti.

Nintendo služby čeká plánovaná odstávka

Nintendo na příští týden opět přichystalo odstávku online služeb na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS, konzolích Wii U a Switch. Během odstávky nemusí fungovat některé online služby, obchod Nintendo eShop apod. Výpadek proběhne v několika vlnách, seznam konkrétních odstávek:

Nintendo 3DS eShop a Nintendo Wii U eShop

  • Úterý 23.10. 22:00 – Středa 24.10. 03:00

Nakupování v online obchodě Nintendo

  • Úterý 23.10. 22:00 – Středa 24.10. 03:00

Online služby Nintendo Switch

  • Středa 24.10. 02:50 – 04:30
  • Středa 24.10. 07:50 – 09:30

Technické porovnání Dark Souls: Remastered na různých platformách

Sice to trvalo o několik měsíců déle, než původně mělo, ale dočkali jsme se – v pátek 19. 10. vyšel dlouho očekávaný remaster RPG Dark Souls na Nintendo Switch. YouTube kanál Digital Foundry se zaměřil na hru z technické perspektivy a snaží se jí porovnat se starší hrou na Xbox 360 a remasterem na Xbox One. A už jen oproti Xboxu 360 má hra ohromný náskok – Switch ji utáhne v docku až ve FullHD rozlišení a navíc ve stabilních 30 fps. V handheldu se hra pyšní HD rozlišením a 30 fps s občasným dropem při spawnu více nepřátel. Na kompletní analýzu se můžete podívat níže, je to více než obdivuhodné!


A to je z dnešního článku Týdne za námi všechno. Doufám, že se vám dnešní souhrn líbil a budeme se těšit zase příště!

Zdroj, Zdroj, Zdroj, Zdroj, Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share